HOSTEL DAKURA HOSTEL DAKURA HOSTEL DAKURA zobrazit všechny fotografie

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hostel Dakura se nachází v historické budově bývalých městských lázní v Dejvicích - uprostřed klidné a luxusní městské části hlavního města. Hostel Dakura nabízí za skvělou cenu kvalitní ubytování ve velmi atraktivní lokalitě.

Hostel Dakura nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, všechny pokoje v našem hostelu jsou nekuřácké a vybaveny umyvadlem s teplou vodou. Toaletní potřeby (ručník, mýdlo) jsou samozřejmostí a jsou zdarma. Dvoulůžkové pokoje mají manželskou postel, nebo dvě oddělené. Toalety a sprchy jsou společné (dámské / pánské) na chodbě.

Poloha hostelu Dakura je jednoduše perfektní – výborná dostupnost hromadné dopravy (metro, autobus, tramvaj). V okolí se nachází spousta restaurací, barů, obchodů, bank a dalších služeb, které během pobytu můžete využít.

Náš tým recepce Vám rád poradí s dotazy a podá Vám řadu informací, které Vás zajímají (informace o kulturních akcích, bezplatné mapky centra, okružní jízdy, atd..). Pomůžeme Vám také s vyhledáním dopravního spojení, tiskem palubních vstupenek ad.

Hosté mohou v případě potřeby využít vybavané kuchyně nebo pouze relaxovat ve společné místosti a využít zdarma připojení k Wi-Fi. Pro větší pohodlí je možné vybrat z široké palety studených a teplých nápojů a drobného občerstvení.

Z letiště nebo vlakového nádraží se k nám dostanete metrem za 20 minut, z historického centra (Staroměstké/Václavské náměstí) za 7 minut. Na zastávku hromadné dopravy (metro, autobus, tramvaj) je to 3 minuty pěšky a na Pražský hrad minut 15 pohodlnou chůzí.

V případě, že k nám přijedete autem, je možné zaparkovat v ulici přímo před hostelem. Toto parkování je nehlídané a je zdarma. Pokud máte zájem o hlídané parkoviště, naše recepce Vám ráda poradí nejbližší možnost parkání (cena cca 25-30 CZK/h).

Důležité informace:

Check-in od 14:00 do 22:00 (poté je recepce uzavřena)

Check-out 11:00

V případě příjezdu pod 22:00 prosíme nás kontaktujte na [email protected] nebo 00420739881944.

V případě pozdního příjezdu (po předchozím potvrzení) účtujeme následující poplatky:

Cena za pozdní příjezd do 23:00 činí 100CZK / 5 EUR.

Cena za pozdní příjezd od 23:00 činí 200 CZK / 10 EUR.

Platbu za ubytování je možné uhradit pouze v hotovosti a to v CZK nebo EUR

V případě Vašeho zájmu Vám rádi zajistíme transfer z letiště, nebo vlakového/autobusového nádraží.

Cena za transfer z letiště/nádraží do hostelu činí 500CZK / 20 EUR

Cena za transfer z hostelu na letiště/nádraží činí 400CZK / 15 EUR

Zaslat poptávku

Pokoje - HOSTEL DAKURA

Gastronomie - HOSTEL DAKURA

Součástí hostelu je také nově otevřená kavárna KRISTIÁN ve které je možné si objednat snídani za cenu 112 Kč / 4 EUR.

Z Letiště Václava Havla:

Před terminálem (T1 a T2) je zastávka autobusu č. 119 - jeďte na konečnou stanici „Dejvická“. Jste na Vítězném náměstí – obejděte jej z pravé strany až přijdete k plzeňské restauraci „Kulaťák“ (na rohu s ulicí Československé Armády). Nyní zahnete do prava do ulice „Československé Armády“, po cca 80ti metrech opět do prava a jste v ulici „Národní Obrany“. Nyní projděte skoro až na konec a po pravé straně (č.p. 7) je náš Hostel. Vítejte.

Z hlavního nádraží a autobusového nádraží Florenc:

Jeďte metrem – trasa C (Červená) ve směru „Háje“ do stanice „Muzeum“. Přestupte na linku A (Zelená) a jeďte až na konečnou „Dejvická“. Vystupte směrem „Vítězné náměstí a KFC“. Na „Vítězném náměstí“ – obejděte jej z pravé strany a až přijdete k plzeňské restauraci „Kulaťák“ (na rohu s ulicí Československé Armády). Nyní zahnete do prava do ulice „Československé Armády“, po cca 80ti metrech opět do prava a jste v ulici „Národní Obrany“. Nyní projděte skoro až na konec a po pravé straně (č.p. 7) je náš Hostel. Vítejte.

Další informace

Vyberte si nabídky ubytování Praha. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz