Pod kostelem ubytování Týn nad Vltavou


Pod kostelem ubytování Týn nad Vltavou

Fotografie uživatelů (13)

Pod kostelem Pod kostelem Pod kostelem zobrazit všechny fotografie

Pod kostelem

Puchmayerova 223, 37501 Týn nad Vltavou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pod kostelem ***

Penzion Pod Kostelem Vám nabízí stylové ubytování v 5 dvoulůžkových a 1 trojlůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem venkovského stylu, samozřejmostí je sociální zařízení a TV, pro Vaše pohodlí při delších pobytech je k dispozici minilednice.

Přímo před objektem se nachází vlastní parkoviště.Nově je v penzionu zřízena kuchyňka s lednicí ,rychlovarnou konvici,mirovlnou troubou a dvouplotýnkovým vařičem. V penzionu se můžete bezplatně připojit k internetu.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Pod kostelem

Součástí Penzionu Pod Kostelem je též restaurace a vinný sklep.

Snídani je po dohodě s personálem možné připravit ve vinotéce, která je součástí penzionu.

Okolí - Pod kostelem

Přímo na adrese penzionu je sídlo místního golfového klubu, po domluvě Vám zde zajistí výuku i instruktora. V Týně nad Vltavou je k dispozici cvičná louka, kde si mohou zájemci natrénovat hru a golfové švihy. Golfové hřiště je v Bechyni (9 jamek) a v Hluboké nad Vltavou (9 jamek).

V létě se na řece provozují vodní sporty, je možné rybaření. Podél řeky vede cyklistická trasa. V zimě je možné běžkování.

Dostupnost - Pod kostelem

Penzion Pod Kostelem se nachází blízko centra města. Dostupnost památek v okolí je výborná. České Budějovice 35 km, Český Krumlov 50 km, Hluboká nad Vltavou 25 km, Bechyně 11 km, Červená Lhota 50 km.

Ubytování Týn nad Vltavou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Pod kostelem

Puchmayerova 223,Týn nad Vltavou 37501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-pod-kostelem@hotel.cz

Pod kostelem - galerie

Pod kostelem - Hodnocení

32x
10x
5x
0x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

 • Naděžda Munzarová

  nefungovala TV, ručníky neodpovídají kvalitou krásnému zařízení, chybí věšáčky v koupelně (na pyžamo, na župan...) chybí dlouhé zrcadlo, odkladové plochy pro toaletní potřeby v koupelně jsou příliš malé

 • Irena Nejedlá

  jsem spokojena

 • Anonym

  Není co vyknout. Kvalitní ubytování a dokonce i v zimě je na pokojích pěkně teplo, což se nevidí nijak často u nás v Čechách v penzionech.

 • Anonym

  Penzion je na pěkném místě s výhledem na Vltavu, ale paní, co ho provozuje není příliš "zákaznicky" zaměřená. V koupelně není kam si ani postavit kartáček na zuby, ani si pověsit ručník. Za 5 dní (v parném letním počasí) by nám nevynesla z pokoje odpadky, kdybychom o to nepožádali. Snídaně první den nebyla vůbec, přestože jsme ji měli objednanou a pak tedy sice byla, ale že by dala něco (třeba džus) našemu dvouletému synovi, který tam byl s námi, to nehrozilo. Společenská komunikace nebyla absolutně žádná, ani obyčejné "jak se máte". Neměli jsme z paní dobrý pocit a příště se ubytujeme určitě někde jinde.