Pivovarský dvůr Lipan ubytování Dražíč


Pivovarský dvůr Lipan ubytování Dražíč

Fotografie uživatelů (7)

Pivovarský dvůr Lipan Pivovarský dvůr Lipan Pivovarský dvůr Lipan zobrazit všechny fotografie

Pivovarský dvůr Lipan

Dražíč 50, 37501 Dražíč

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pivovarský dvůr Lipan

Pivovarský dvůr Lipan se nachází v obci Dražíč, nedaleko Týna nad Vltavou a Bechyně v jižních Čechách. Byl vybudován v areálu bývalého lihovaru roku 1997. Při jeho založení vznikla o rok déle i pěstitelská pálenice. V areálu nechybí ani restaurace, salonek s měděnou varnou a penzion. 

Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkový, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech.

Součástí penzionu je i stylový salonek s varnou restauračního pivovaru, kterou si mohou hosté prohlédnout a sledovat zde i vaření piva. Součástí salonku je i balkon pro hudbu. Salonek je vhodný pro pořádání společenských akcí, svateb, promocí, seminářů apod.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pivovarský dvůr Lipan

Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. V podkroví se nacházejí i dvě apartmá, každé s devíti lůžky.  Celková kapacita penzionu je 45 lůžek.

Gastronomie - Pivovarský dvůr Lipan

Restaurace zřízená přímo v prostorách pivovaru disponuje 50 místy k sezení. Nabízíme zde snídaně, obědy i večeře. Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku, hotových jídel a ze specialit české kuchyně.
Kromě vlastního piva Lipan máte na výběr i širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů.

Při pěkném počasí je příjemná možnost posezení na letní zahrádce, kde se konají také večery s grilováním. Pro případ špatného počasí je letní zahrádka zastřešená.

 

Okolí - Pivovarský dvůr Lipan

Bechyně
Město keramiky a lázní se rozprostírá v malebné, turisticky atraktivní jihočeské krajině nad řekou Lužnicí. Písek
Historické památky, poloha na zlatonosné Otavě a malebné okolí vytvářejí z poklidného města oblíbené místo, které nabízí pěší výlety i cykloturistiku v Píseckých horách nebo atraktivní výlety do okolí. Hrad Zvíkov
Na vysokém ostrohu nad soutokem Vltavy a Otavy leží na místě dávného sídla již z doby bronzové hrad Zvíkov. Hluboká nad Vltavou
Impozantní zámek stojí na půdorysu nepravidelného protáhlého pětiúhelníku, zámecké budovy obklopují malé a velké nádvoří. Orlík nad Vltavou
Zámek Orlík nad Vltavou je jedním z dochovaných sídel rodu Schwarzenbergů.

Ubytování Dražíč – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Pivovarský dvůr Lipan

Dražíč 50,Dražíč 37501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pivovarsky-dvur-lipan@hotel.cz

Pivovarský dvůr Lipan - galerie

Pivovarský dvůr Lipan - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x