Pivovarský dvůr Lipan ubytování Dražíč

Fotografie uživatelů (7)

Pivovarský dvůr Lipan Pivovarský dvůr Lipan Pivovarský dvůr Lipan zobrazit všechny fotografie

Pivovarský dvůr Lipan

Dražíč 50, 37501 Dražíč

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pivovarský dvůr Lipan

Pivovarský dvůr Lipan se nachází v obci Dražíč, nedaleko Týna nad Vltavou a Bechyně v jižních Čechách. Byl vybudován v areálu bývalého lihovaru roku 1997. Při jeho založení vznikla o rok déle i pěstitelská pálenice. V areálu nechybí ani restaurace, salonek s měděnou varnou a penzion. 

Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkový, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech.

Součástí penzionu je i stylový salonek s varnou restauračního pivovaru, kterou si mohou hosté prohlédnout a sledovat zde i vaření piva. Součástí salonku je i balkon pro hudbu. Salonek je vhodný pro pořádání společenských akcí, svateb, promocí, seminářů apod.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pivovarský dvůr Lipan

Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. V podkroví se nacházejí i dvě apartmá, každé s devíti lůžky.  Celková kapacita penzionu je 45 lůžek.

Gastronomie - Pivovarský dvůr Lipan

Restaurace zřízená přímo v prostorách pivovaru disponuje 50 místy k sezení. Nabízíme zde snídaně, obědy i večeře. Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku, hotových jídel a ze specialit české kuchyně.
Kromě vlastního piva Lipan máte na výběr i širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů.

Při pěkném počasí je příjemná možnost posezení na letní zahrádce, kde se konají také večery s grilováním. Pro případ špatného počasí je letní zahrádka zastřešená.

 

Okolí - Pivovarský dvůr Lipan

Bechyně
Město keramiky a lázní se rozprostírá v malebné, turisticky atraktivní jihočeské krajině nad řekou Lužnicí. Písek
Historické památky, poloha na zlatonosné Otavě a malebné okolí vytvářejí z poklidného města oblíbené místo, které nabízí pěší výlety i cykloturistiku v Píseckých horách nebo atraktivní výlety do okolí. Hrad Zvíkov
Na vysokém ostrohu nad soutokem Vltavy a Otavy leží na místě dávného sídla již z doby bronzové hrad Zvíkov. Hluboká nad Vltavou
Impozantní zámek stojí na půdorysu nepravidelného protáhlého pětiúhelníku, zámecké budovy obklopují malé a velké nádvoří. Orlík nad Vltavou
Zámek Orlík nad Vltavou je jedním z dochovaných sídel rodu Schwarzenbergů.

Ubytování Dražíč – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Pivovarský dvůr Lipan

Dražíč 50,Dražíč 37501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pivovarsky-dvur-lipan@hotel.cz

Pivovarský dvůr Lipan - galerie

Pivovarský dvůr Lipan - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x