penzion Putim ubytování Putim

Fotografie uživatelů (10)

penzion Putim penzion Putim penzion Putim zobrazit všechny fotografie

penzion Putim

Putim 242, 39701 Putim

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

penzion Putim ***

Penzion je umístěn v obci Putim, která se nachází nedaleko královského města Písku v Jižních Čechách. Penzion Putim nabízí pět dvoulůžkových pokojů a jeden pokoj čtyřlůžkový. Pokoje jsou vybaveny kvalitními postelemi hotelového typu, televizí a internetem, který je dostupný přes síť WIFI. 

K ubytování jsme schopni zabezpečit i snídani, která je podávána formou výběru ze tří nabízených menu. Čas podávání snídaně je individuální a záleží na domluvě. Pro případné zájemce je možné si objednat polopenzi, popřípadě plnou penzi v naší restauraci.

Zaslat poptávku

Pokoje - penzion Putim

Dvoulůžkové pokoje mají vlastní WC, sprchový kout, umyvadlo, klozet a fén. V apartmánu je WC, bidet, vana, velké umyvadlo, klozet a fén. Na každém pokoji je psací stůl se židlí, křeslo, kufrbox, věšáková stěna, šatní skříň, TV a WIFI internet.

Gastronomie - penzion Putim

Stravování je zabezpečeno v objektu penzionu, kde provozujeme restauraci. K mání jsou točená piva z pivovaru Krušovice, a to 11° Mušketýr, 12° a sezónní piva dle nabídky, jako například speciál 14° Březňák nebo nefiltrované pšeničné pivo. Restaurace má i venkovní posezení na předzahrádce nebo v altánu s grilem a výčepem. Kromě klasického posezení jsme schopni uspořádat v naší restauraci a venkovním příslušenství s grilem rodinné oslavy, svatby, firemní večírek a teambuilding, školní sraz, školní večírek a další společenské akce.

Okolí - penzion Putim

Putim je malá víska uprostřed luk, lesů a rybníků. Proslulá je nejen svou historií, literární prezentací, ale i tradičními podzimními výlovy Podkostelního rybníka, spojenými s oslavami. V okolí najdete několik cyklostezek, vedoucích lesem, po polních cestách a po silnicích. Nedaleko tudy protékají a setkávají se dvě známé jihočeské řeky Otava a Blanice. Otava je vhodná ke splouvání jak na kánoích, tak na raftech.

Máte-li zájem o další ubytování Putim, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

penzion Putim

Putim 242,Putim 39701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-putim@hotel.cz

penzion Putim - galerie

penzion Putim - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x