Penzion Fiala ubytování Kubova Huť


Penzion Fiala ubytování Kubova Huť

Fotografie uživatelů (10)

Penzion Fiala Penzion Fiala Penzion Fiala zobrazit všechny fotografie

Penzion Fiala

Kubova Huť 20, 38501 Kubova Huť

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-fiala@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Fiala

Součástí penzionu jsou prostory pro uložení kol a lyží. společenská místnost, parkoviště, posezení u ohně, veliká trampolína a pískoviště. Penzion disponuje cca 20-ti lůžky ve dvou, tří, čtyř  a sedmilůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, bezdrátovým připojením k internetu, kuchyňkou (mikrovlnná trouba, dvojvařič, rychlovarná konvice, lednička, sociální zařízení se sprchou)

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Fiala

Každý pokoj má své sociální zařízení, satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu a kuchyňku s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, dvouvařičem a nádobím.

Okolí - Penzion Fiala

Na kole můžete projet Šumavu od Rudy po Lipno. V blízkém okolí můžete navštívit rozhlednu na Boubíně, Schwarzenberský plavební kanál s výstupem na Plechý a plešné jezero, Třístoličník, Chalupskou slať, Žďárské jezírko, rozhlednu na Poledníku, Lipenskou přehradu, Šumavský pivovar s restaurací ve Vimperku, hrad Kašperk, aquapark v německém Waldkirchenu, rozhlednu se zoologickou zahradou v Německu. Sportovní aktivity: zima - sjezdové a běžecké lyžování nad penzionem, případně pro náročnější v německém Mitterdorfu, léto - pěší turistika, kolo, koupání, in-line bruslení, horské koloběžky, jízda na koni, tenis, relaxace, houbaření, rybolov.

Dostupnost - Penzion Fiala

Auto, vlak (nejvýše položené nádraží v ČR), autobus.

Vyberte si nabídky ubytování Kubova Huť. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Fiala

Kubova Huť 20,Kubova Huť 38501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-fiala@hotel.cz

Penzion Fiala - galerie

Penzion Fiala - Hodnocení

12x
0x
0x
0x
0x