Penzion Eko Sport ubytování Vacov


Penzion Eko Sport ubytování Vacov

Fotografie uživatelů (15)

Penzion Eko Sport Penzion Eko Sport Penzion Eko Sport zobrazit všechny fotografie

Penzion Eko Sport

Rohanov 3, 38473 Vacov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Eko Sport ***

Penzion Eko Sport s celkovou kapacitu 32 lůžek umístěných v 10-ti pokojích a je na jedné straně dostatečně malý pro strávení klidné dovolené v komorním rodinném prostředí penzionu a na straně druhé dostatečně velký pro pořádání hromadných akcí (sportovní soustředění, školení, oslav rodinných jubileí apod.)

Nově zrekonstruované pokoje pomáhají udržovat velmi slušný standard ubytování. Příjemné a útulné prostředí je totiž základní podmínkou dobře prožité dovolenou. Penzion je také ideální místem pro dovolenou s dětmi.

Vlastní parkoviště u objektu - penzion disponuje dostatečným množstvím parkovacích míst na vlestním parkovišti a i když rodina přijede 2-mi auty budete mít kde zaparkovat.

Wi-Fi připojení na internet - je zajištěno zdarma v celém objektu penzionu a dokonce i na terase. Nemusíte sedět na pokoji, ale můžete si vzít svůj notebook či tablet na terasu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Eko Sport

Ubytování je pro hosty připraveno ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením vybaveným umyvadlem, WC a sprchou.

Nábytek z masivního dřeva dokreslují příjemnou atmosféru pokoje.

Nová dřevěná okna zajistí dobrou tepelnou pohodu v zimních měsících i dostatečný komfort.

Gastronomie - Penzion Eko Sport

Domácí kuchyně s individuálmím přístupem k různým dietetickým omezením hostů je zavedený standard.

Poklidná snídaně - bufetový stůl
Den u nás začíná snídaní. Vůně čerstvé ranní kávy Vás přivede k bohatému švédskému stolu, který pamatuje na milovníky vydatné snídaně, ale nezapomíná ani na racionální stravu nebo kakao pro malé děti. Poklidnou snídaňovou atmosféru už jen dokreslí křupavé teplé rohlíky z místní pekárny.

Servírované večeře - domácí kuchyně
Milovníky dobrého jídla jistě potěší naše domácí kuchyně s večeřemi připravovanými s láskou a podle osvědčených receptů.

Letní grilování V naší uspěchané době si každý z nás rád vychutná dobře připravené jídlo venku na grilu. Švédský stůl plný příloh, zeleninových salátů ale zejména grilovaného masa či grilované zeleniny udělá radost každému z nás. Navíc v poslední době mnoho žen rádo vítá grilovanou cuketu, lilek nebo zeleninový špíz.

Dostupnost - Penzion Eko Sport

Areál nekuřáckého Penzionu Ekosport stojí osamoceně cca 300 m nad obcí Rohanov vpravo od silnice vedoucí z Vacova na Javorník.

Pro majitele GPS navigace stačí zadat tyto souřadnice: 
N: 49,13517
E: 13,69907 

Cesta autem:

- z Prahy po trase Dubenec – Strakonice – Vacov
- z Brna po trase Humpolec – Tábor – Písek – Strakonice – Vacov
- z Plzně po trase Plzeň – Nepomuk – Klatovy – Sušice – Kašperské Hory – Stachy - Vacov

Z obce Vacov:

200 m za obcí Vacov ve směru Stachy odbočit před benzinovou čerpací stanicí Robin Oil doprava (směr Javorník). Po průjezdu obcí Peckov v údolí na křižovatce typu Y odbočte doprava stále směr Javorník. Projedete obcí Rohanov a 300 m za obcí Rohanov po pravé straně stojí budova penzionu. Po ujetí dalších 200 m odbočíte doprava téměř do protisměru na zpevněnou příjezdovou cestu k objektu.

Cesta autobusem:

- do stanice Vacov (např: Praha - Strakonice - Vacov - Zadov) dále pěšky cca 2 km popř. odvoz od autobusu zajistíme osobním vozem po předchozí dohodě.

Cesta vlakem:

 - do vlakové stanice Čkyně - odvoz od vlaku zajistíme osobním vozem po předchozí dohodě.

Máte-li zájem o další ubytování Vacov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Eko Sport

Rohanov 3,Vacov 38473

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-eko-sport@hotel.cz

Penzion Eko Sport - galerie

Penzion Eko Sport - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x