Wellness Hotel Panorama ubytování Blansko

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Wellness Hotel Panorama

Fotografie uživatelů (19)

Wellness Hotel Panorama Wellness Hotel Panorama Wellness Hotel Panorama zobrazit všechny fotografie

Wellness Hotel Panorama

Češkovice 168, 67801 Blansko

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: panorama-blansko@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness Hotel Panorama ****

Hotel nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích Classic New s vlastním, nově zrekonstruovaným sociálním zařízením, televizí, telefonem. Další možností jsou pokoje Panorama Superior s vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem, lednicí, trezorem a balkonem s exkluzivním výhledem v novém hotelovém patře. Klienti mohou využívat restauraci, novou nebeskou terasu s mobilním zastřešením, hotelové atrium s ohništěm, výtah, tenisový kurt, venkovní dohřívaný zážitkový bazén, ruské kuželky, ping-pong, kulečník, stolní fotbal, Wi-Fi připojení, malou tělocvičnu a WELLNESS CENTRUM (finská a parní sauna, infrakabina, whirlpool, bazén se slanou vodou a protiproudem, masáže). Nejmenším je připraven dětský ráj (velká trampolína, houpadla, skluzavka, houpačky, odrážedla, pískoviště, vnitřní dětský koutek, dětké hry a hračky). Navíc je možné na místě dohodnout úschovu vlastních kol zdarma, projížďky na koních na nedalekých farmách. Bombou pro děti je tobogánek do venkovního slaného bazénu 7 x 12 metrů.

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness Hotel Panorama

Hotel má 60 pokojů. Ubytování je možné ve dvou kategoriích. K dispozici jsou zrekonstruované pokoje PANORAMA CLASSIC NEW s fény, digitální LED TV, telefonem, převážně s balkonem. Pokoje jsou dvoulůžkové až pětilůžkové. Většina dvoulůžkových pokojů nemá balkon, stejně jako tzv. rodinná studia. Většina třílůžkových pokojů balkon má. Rodinná studia jsou čtyřlůžkové nebo pětilůžkové pokoje vhodné pro početnější rodinu - vždy dva pokoje se společným hlavním vchodem a sociálním zařízením. TV a telefon jsou na obou pokojích. Ve výčtu ubytovací kapacity je zahrnuto i 17 pokojů PANORAMA SUPERIOR v nejnovějším hotelovém patře. Pokoje PANORAMA SUPERIOR  jsou vybaveny digitální LED TV, telefonem, malou lednicí, trezorem, sociálním zařízením a balkonem s exkluzivním výhledem do údolí a na vzdálené horizonty. Část pokojů PANORAMA SUPERIOR má klimatizaci za příplatek. Jeden z pokojů typu SUPERIOR je jednolůžkový uzpůsobený pro ZTP osoby (tento nemá balkon a výhled je do hotelového atria).

Gastronomie - Wellness Hotel Panorama

V hotelu je po celý den otevřena restaurace s letní zahrádkou a v roce 2014 postavenou NEBESKOU TERASOU.

Z nabídky restaurace si vybere každý, i vegetarián. Jsme zapojeni v projektu "DOVOLENÁ BEZ LEPKU", jsme schopni bez problému nabídnout bezlepkové stravování.

POLOPENZE je nabízena formou tříchodového menu (polévka, hlavní chod se salátkem, dezert). Hlavní chod si lze vybrat ze tří variant. V hlavní sezóně a některých vybraných exponovaných termínech se podává večeře formou bufetu.

Okolí - Wellness Hotel Panorama

Moravský kras, Macocha, Punkevní jeskyně, AQUAPARK v Blansku, westernové městečko Boskovice, rybník v Jedovnicích, DINOPARK Vyškov, ZOO Vyškov a Brno, rozhledna Podvrší jen 2,5 km, hrady a zámky (Nový Hrad, Rájec - Jestřebí, Lysice, Letovice, Boskovice), farma Bolka Polívky, přehrada v Brně - parníky... V recepci hotelu jsou informační "desky" s tipy na výlety a aktuálními nabídkami a ceníky. PŘÍMO ZA HOTELEM je velice romantický rybníček a možností rybolovu a exkluzivní letní zookoutek, k jehož ozdobám patří hotelová oslí rodinka. V létě je tu navíc koza, ovečka, králíci a morčata. Děti mohou o zvířátka i pečovat ....

Dostupnost - Wellness Hotel Panorama

Zastávka: 10 m
Autobusové nádraží: 4000 m
Centrum: 3000 m
Vlakové nádraží: 3500 m

Další informace

Hotel je zapojen do projektu "DOVOLENÁ BEZ LEPKU". Bezlepkovou stravu je vhodné avizovat při objednávce pobytu předem.

Ubytování Blansko – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Wellness Hotel Panorama

Češkovice 168,Blansko 67801

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: panorama-blansko@hotel.cz

Wellness Hotel Panorama - galerie

Wellness Hotel Panorama - Hodnocení

89x
20x
1x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

 • Jana Semecká

  Nelze vůbec nic vytknout, velmi dobrý hotel s "domácím" přístupem k hostům. Doporučuji hlavně pro rodiny s dětmi.

 • Romana Brotánková

  Pobyt celkově velmi příjemný, naprosto excelentní je však personál. Projela jsem hodně hotelů v celé Evropě, ale nikde jsem neviděla tak milý, ochotný, vždy usměvavý a vstřícný personál. Zvláštní ocenění pak zasluhují paní masérky - jejich masáže jsou naprosto dokonalé, mají zlaté ruce!

 • Květoslav Hájek

  Personál hotelu byl abnormálně příjemný a velice ochotný. Jídlo a služby na evropské úrovni. Moc se nám zde líbilo , doporučíme svým známým.

 • František Pětník

  Velice přijemné prostředí s ochotným personálem bylo pro nás i pro našeho psa výbornou dovolenou.

 • Irena Francálková

  Velmi příjemné prostředí, dobrá organizace služeb, vstřícný personál. Výborná relaxace. Děkuji za poskytnuté bezlepkové stravování, není to jen údaj na stránkách hotelu, opravdu je zajištěno.

 • mariusz gremplica

  super hotel jedzenie extra ale jakośc masaży muszą sie uczyc od polaków

 • Monika Svobodová

  Po našem krátkém pobytu můžu jen chválit.

 • Ladislav Dias

  Celý pobyt od počátku až do konce byl velmi příjemný. Každodenní návštěva bazénu a místní restaurace, také velmi příjemná. Doporučuji.

 • Zdeněk Pokorný

  S hotelem jsme byli nadmíru spokojeni

 • Jiří Váňa

  Při našem druhém pobytu s časovým odstupem cca 6 měsíců jsme ocenili rychlost rozšiřování služeb hotelu (venkovní bazén,přístavba v atriu apod.)

Celkem záznamů: 42
1 2 3 4 5