Penzion Jiřinka ubytování Břeclav


Penzion Jiřinka ubytování Břeclav

Fotografie uživatelů (35)

Penzion Jiřinka Penzion Jiřinka Penzion Jiřinka zobrazit všechny fotografie

Penzion Jiřinka

Velká Morava 133, Dolní Morava, 56169 Dolní Morava

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-jirinka@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Jiřinka ****

Penzion Jiřinka nabízí ubytování ve 12 apartmánech vybavených mimo jiné širokoúhlou televizí, wi-fi, kuchyňkou s příslušenstvím, oddělenou toaletou, dešťovými sprchami, ale i speciálními prostory pro vysoušení lyžařského oblečení. Při stavbě penzionu jsme mysleli na maximální pohodlí našich hostů. Klid na pokojích je zaručen akustickými příčkami mezi apartmány a padacím prahem u vstupních dveří. Pohodlí potom zdravotními matracemi a vkusným zařízením.

Ceny ve výhodných balíčcích se pohybují od 500 Kč na osobu a zahrnují parkování u penzionu, snídani, wifi a  wellness v němž najdete: vířivku pro 6 osob,  kombinovanou finskou a infra saunu, vyhřívanou římskou lavici, parní saunu a venkovní vyhřívaný bazén s protiproudem a slanou vodou.

Za zmínku stojí také restaurace s panoramatickým výhledem, dětský koutek, vinný sklep, víceúčelové sportovní hřiště pro tenis, volejbal a další sporty a  speciální skříně s vyhřívaným vysoušečem bot.

Navštivte nás a poznejte krásy pohoří Králického Sněžníku.

Zaslat poptávku

Máte-li zájem o další ubytování Dolní Morava, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Jiřinka

Velká Morava 133, Dolní Morava,Dolní Morava 56169

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-jirinka@hotel.cz

Penzion Jiřinka - galerie

Penzion Jiřinka - Hodnocení

4x
0x
0x
0x
0x