Lednicko - Valtický areál

Lednicko - Valtický areál

Areál nazývaný v minulosti "Lednice a její zahrady" tvoří poměrně rozsáhlé území volné přírody s lesními a vodními plochami, s loukami a poli, jemuž dávají pevný řád cesty sbíhající se paprskovitě k Lednici. Svítící siluety dnes postupně obnovovaných zámečků a chrámků vtiskují tomuto dílu člověka a přírody neopakovatelné kouzlo. Úchvatný celek, jehož krásu a ojedinělost stále ještě objevujeme na pozadí dnes již poněkud notoricky známého zámku Lednice, prožívá v současnosti svoji renesanci. Kvalita této komponované krajiny byla oceněna 7. prosince 1996 zápisem do Seznamu světového, kulturního a přírodního dědictví Organizace spojených národů pro výchovu, vědu a osvětu (United Nations Educational Scientific and Cultural Organisation).

Pokud se rozhodnete probádat tuto oblast, nejlepším výchozím bodem pro Vás bude Spa Resort Lednice ****. Je situován tak, že z terasy restaurace máte krásný výhled na lázeňskou kolonádu. Čeká Vás čtyřhvězdičkový komfort a spousta lázeňského vyžití. Lázně Lednice jsou známé svým pramenem třetihorní jodobromové vody, který je ve Spa Resortu hojně využíván. Resort se specializuje na léčbu pohybového aparátu, revmatických chorob, osteoporózy a léčbu neplodnosti a gynekologických potíží. Nenaleznete zde pouze léčebné procedury, potěší Vás i mnoho relaxačních procedur jako jsou masáže (klasické, aroma, indické, reflexní, lávovými kameny či medové) a zábaly.

Pro ubytování v soukromí se podívejte na nabídku penzionů na portálu Penzion.cz

Zajímavé odkazy:
www.lva.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (20)

Celkem záznamů: 21
1 2 3 4 5

Zeptat se návštěvníků

 • فى شركة العربى نقدم خدمة شركة تنظيف بحائل ان النظافه هى من اكثر واهم الامور التى قد تعفى الانسان من الامراض الكثيره لذلك شركة العربى تسعى دائما ان تقدم جميع اعمال التنظيف الى عملائها الذين يثقون بها
  14. 06. 2017
  Anonym
 • شركة ركن الفرسان
  شركة ركن الفرسان تحبث دائما عن كل ما هو جديد فى فى جميع المجالات المختلفة والخدمات العامة
  فان كنت تبحث عن بيت ذات اطلاله رائعة خال من الجرايثم والاوساخ فاننا نقدم حلول ذات تكلفة معقولة14. 06. 2017
  Anonym
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni