Vinařský dům Kopeček ubytování Dubňany


Vinařský dům Kopeček ubytování Dubňany

Fotografie uživatelů (7)

Vinařský dům Kopeček Vinařský dům Kopeček Vinařský dům Kopeček zobrazit všechny fotografie

Vinařský dům Kopeček

Hodonínská 306, 69603 Dubňany

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Vinařský dům Kopeček

Penzion Vám nabízí 6 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, u všech pokojů je možnost přistýlky. Pokoje jsou vybaveny televizí, dále je k dispozici společenská místnost. Součástí služeb je přeprava osob i kol 9-ti místným mikrobusem. Dále máte možnost zapůjčení kol a jiných sportovních potřeb, her, atd.

Pes po domluvě povolen. K dispozici je uzavřené parkoviště. Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji.

Zaslat poptávku

Pokoje - Vinařský dům Kopeček

Penzion Vám nabízí 6 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, u všech pokojů je možnost přistýlky. Pokoje jsou vybaveny televizí, dále je k dispozici společenská místnost.

Gastronomie - Vinařský dům Kopeček

V blízkosti penzionu (200 m) se nachází restaurační zařízení, které nabízí šitokou nabídku jídel domácí i světové kuchyně. Ubytovaní hosté si mohou objednat řízenou degustaci vína. Řízenou degustací Vás provede pan Zbyněk Kopeček, vinař, držitel certifikátu Sommelier (akreditovaného MŠMT ČR) a Mezinárodních degustátorských zkoušek dle norem EU. Ale především milovník vína a vyprávění o všem, co k němu patří.

Okolí - Vinařský dům Kopeček

V blízkém okolí penzionu se nachází nově rekonstruované městské koupaliště s toboganem, několika bazény, beach-volleyb. hřištěm, restaurací - 5 min chůze, nové městské sportovní centrum Želva, vzdálené 10 minut chůze od penzionu, s možností bowlingu, squasche, kuželek, sauny, masáží, posilovny, velké haly (rozměry vyhovují oficiálním předpisům floorbalu). Ve sportovním centru je i restaurace. Dále jsou v blízkosti i tři antukové tenisové kurty s osvětlením. - 10 min chůze.

Další informace

Pension je zaveden na vinařskou rekreaci, s možností řízených ochutnávek a přednášek o víně, posezením v příjemné atmosféře domácích sklepů a koštem pravého selského vína. Lze jej využít i jako základnu při toulání po krásách Jihovýchodní Moravy. 

Ubytování Dubňany – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Vinařský dům Kopeček

Hodonínská 306,Dubňany 69603

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: vinarsky-dum@hotel.cz

Vinařský dům Kopeček - galerie

Vinařský dům Kopeček - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x