UNIHOTEL Liberec ubytování Liberec

Fotografie uživatelů (16)

UNIHOTEL Liberec UNIHOTEL Liberec UNIHOTEL Liberec zobrazit všechny fotografie

UNIHOTEL Liberec

Voroněžská 1329/13, 46001 Liberec

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: unihotel@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

UNIHOTEL Liberec

Unihotel nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v centru Liberce ve dvou a třílůžkových pokojích, vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, pracovní cesty, rodiny s dětmi, individuální turisty, sportovní kluby a další. Vítáni jsou i cyklisté s koly a hosté s domácími mazlíčky. Část pokojů je bezbariérová a tedy vhodná pro tělesně postižené hosty. Hotel se nachází v prvních dvou patrech budovy Technické univerzity, přímo v srdci města. V prvním patře jsou základní dvoulůžkové pokoje Economy a buňky -  dva dvoulůžkové pokoje spojené chodbičkou se společným sociálním zařízením. Ve druhém patře jsou zrenovované dvou a třílůžkové pokoje Standard s TV a zrekonstruovanými koupelnami. Prostory celé budovy jsou nekuřácké.

Zaslat poptávku

Gastronomie - UNIHOTEL Liberec

Pondělí - pátek je v přízemí budovy otevřen bufet (7-14 hod), v blízkosti hotelu je několik restaurací různých kategorií. Pro vétší skupiny je možné zajistit celodenní stravování v menze TUL, která je přímo v budově.

Dostupnost - UNIHOTEL Liberec

Autem: směr centrum, knihovna, bazén - za knihovnou (v Rumjancevově ulici) první odbočka vpravo za katastrálním úřadem (ve směru od bazénu první vlevo), parkoviště je umístěno za budovou.

MHD: zastávka tramvaje "Ul. 5.května" je vzdálena 200m od hotelu.

Ubytování Liberec – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

UNIHOTEL Liberec

Voroněžská 1329/13,Liberec 46001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: unihotel@hotel.cz

UNIHOTEL Liberec - galerie

UNIHOTEL Liberec - Hodnocení

8x
6x
2x
0x
0x