Penzion Kučera ubytování Dolní Moravice


Penzion Kučera ubytování Dolní Moravice

Fotografie uživatelů (18)

Penzion Kučera Penzion Kučera Penzion Kučera zobrazit všechny fotografie

Penzion Kučera

Dolní Moravice čp.22, 79501 Dolní Moravice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Kučera ***

Penzion uvítá hosty po celý rok, v každém ročním období. Po vstupu do malé předsíně, která slouží i jako lyžárna, přivítá hosty útulná společenská místnost s malou jídelnou a kuchyňským koutem. V něm se nachází el. trouba, rychlovarná konvice a skříňka s nádobím. Ve společenské místnosti je lednička. Ložnice jsou umístěny na patře v půdní vestavbě. Každá má svůj samostatný vchod z chodbičky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Kučera

Penzion je o třech ložnicích, umístěných v půdní vestavbě. Ložnice jsou - 1 dvoulůžková, 1 třílůžková a 1 čtyřlůžková. Každá ložnice má vlastní sociální zařízení s ventilací. V ložnici je televize, wi-fi, noční stolečky a stolní lampičky. Ložnice jsou útulné a teplé. Z každé ložnice je výhled do zahrady.

Gastronomie - Penzion Kučera

Polopenze 

Okolí - Penzion Kučera

V nejbližším okolí se nachází nejvyšší hora Jeseníků Praděd. V lázních Karlova Studánka - léčebné procedúry, plavání, rehabilitace. Na hradě Sovinci pořady pro děti. V Bruntále aguacentrum s tobogánem a protiproudy. V Jiříkově je galerie obřích soch ze dřeva. Dlouhé stráně - přečerpávací elektrárna. Vrbno pod Pradědem - celoroční bobová dráha. Rešovské vodopády.Celodenní výšlap kolem Bílé Opavy v překrásné přírodě Jeseníků.

Dostupnost - Penzion Kučera

 Dolní Moravice je v nadmořské výšce 650m - horní konec má nadmořskou výšku 900m. Přes vesnici vedou autobusové linky do Ostravy, Zlína, Jeseníku, Přerova, Olomouce ,Prahy a Brna.Zastávka je 100m od chalupy. Dobrá dostupnost ze silnice č.11 Ostrava - Hradec Králové.  

Další informace

Rekreace a služby v okolí V letošním roce 2011 se ohromným způsobem zvýšila nabídka pro naše hosty.Nový tenisový kurt s kvalitním povrchem. V lázních K.Studánka- léčebné procedury, plavání, rehabilitace, na hradě Sovinci pořady pro děti.\v naší obci můžete navštívit wellnes centrum Eva. V Bruntále nové aguacentrum centrum s tobogánem, protiproudy.hrad Sovinec i s programem pro děti ,nebo hrad nad Moravicí,můžete navštívit galerii obřích soch v Jiříkově,nejnavštěvovanější technickou památku v Česku - elektrárnu Dlouhé Stráně a mnoho dalších.

Vyberte si nabídky ubytování Dolní Moravice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Kučera

Dolní Moravice čp.22,Dolní Moravice 79501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-kucera@hotel.cz

Penzion Kučera - galerie

Penzion Kučera - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x