Lowcost Hotel Ostrava ubytování Ostrava


Lowcost Hotel Ostrava ubytování Ostrava

Fotografie uživatelů (18)

Lowcost Hotel Ostrava Lowcost Hotel Ostrava Lowcost Hotel Ostrava zobrazit všechny fotografie

Lowcost Hotel Ostrava

Plzeňská 12, 70030 Ostrava

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Lowcost Hotel Ostrava

Lowcost Hotel nabízí pohodlné ubytování za rozumnou cenu, velké parkoviště, dobrou snídani a to vše nedaleko mezinárodního letiště v Ostravě, pár kilometrů od dálnice, kousek od velkého dopravního uzlu městské hromadné dopravy. Lowcost Hotel je blízko centra městské zábavy a sportu. Je zde velké koupaliště, nedaleko OSTRAVAR Aréna. Do centra města a na Stodolní ulici je to 10 minut autem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Lowcost Hotel Ostrava

Lowcost Hotel Ostrava disponuje čtyřmi typy pokojů, a to pokoji Classic, Classic Plus, Studio a Studio Plus s celkovou kapacitou až 385 osob. V roce 2009 kompletně zrekonstruované a moderně zařízené hotelové pokoje "Classic" jsou ideální volbou pro individuální cestující. Pokoje "Studio" jsou určené svou povahou pro větší skupiny, jako jsou sportovní týmy, či různé kulturní spolky. K dispozici rovněž máme rovněž bezbariérové pokoje.

Gastronomie - Lowcost Hotel Ostrava

Lowcost hotel nabíbí levné ubytování bez snidaně. Snídani lze dokoupit (od 95 Kč/osoba). 

Okolí - Lowcost Hotel Ostrava

V blízkosti Lowcost Hotelu se nachází Ostrava aréna, velké kulturní a sportovní centrum. Mezi známá místa patří také Stodolní ulice, která je centrem nočního života. V okolí je celá řada turistických a cyklistických tras. Centrum města je vzdálené 10 minut autem.

Parkoviště hotelu je z ulice Kpt. Vajdy, čp. 1. Řidičům proto doporučujeme nastavit do GPS navigace jako cílovou adresu Kpt. Vajdy 1, 700 30 Ostrava - Zábřeh.

Dostupnost - Lowcost Hotel Ostrava

Lowcost Hotel je velmi dobře dostupný autem i městskou hromadnou dopravou. Příjezd na parkoviště hotelu je z ulice Kpt. Vajdy, čp. 1. Řidičům proto doporučujeme nastavit do GPS navigace jako cílovou adresu Kpt. Vajdy 1, 700 30 Ostrava - Zábřeh.

Další informace

Kromě ubytování Vám hotel nabízí využití celé řady dalších služeb:

recepce parkování u hotelu Wi-Fi připojení nově vybavenou společenskou místnost s širokoúhlou televizí snídani pomoc při organizování ubytování větších akcí

Ubytování Ostrava – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Lowcost Hotel Ostrava

Plzeňská 12,Ostrava 70030

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lowcost-hotel-ostrava@hotel.cz

Lowcost Hotel Ostrava - galerie

Lowcost Hotel Ostrava - Hodnocení

13x
5x
1x
0x
0x