Wellness hotel Bozeňov ubytování Zábřeh

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Wellness hotel Bozeňov

Fotografie uživatelů (27)

Wellness hotel Bozeňov Wellness hotel Bozeňov Wellness hotel Bozeňov zobrazit všechny fotografie

Wellness hotel Bozeňov

Dolní Bušínov 146, 78901 Zábřeh

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: koliba-bozenov@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness hotel Bozeňov ***

Sport & Relax areál Bozeňov nabízí širokou škálu ubytování s možností relaxace i sportovního vyžití. Ubytovat se můžete v tříhvězdičkovém wellness hotelu Bozeňov, penzionu Bozeňov nebo kempu. Pro fanoušky outdoorových sportů je k dispozici adrenalin park, antukové kurty, beachvolejbalové a multifunkční hřiště a nechybí ani dětské hřiště s prolézacím hradem. Pro ty, kteří raději relaxují, jsou připraveny masáže nebo wellness centrum s Finskou saunou, parní lázní, nahřívacími vodními lůžky, whirlpool a jiné. Sport & Relax areál Bozeňov nabízí také možnost koupání v nedalekých přehradách.

Adrenalinovém centru je k dispozici lanové centrum, lezecká věž, lukostřelba, skákací boty, americké foukačky a bungee trampolína. Pro nejmenší máme nové dětské hřiště s prolézacím hradem, houpačkami a lanovými hracími prvky. Nechybí multifunkční hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, antukové kurty, hřiště na plážový volejbal i stoly na ping-pong a půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb. V areálu najdete také 2 přehrady vyhledávané milovníky koupání.

 

Areál Bozeňov protíná cyklotrasa č. 6234 vhodná i pro in-line a modrá a zelená turistická trasa. V zimním období připravujeme strojově upravené běžkařské trasy, lezení na ledu na uměle vytvořeném ledopádu na lezecké věži a bruslení na kluzišti.

Za kvalitu poskytovaných služeb, jejich jedinečnost a šetrnost k přírodě jsme v roce 2012 získali značku JESENÍKY originální produkt®. Cyklisty vítáme s otevřenou náručí, a proto jsme také držitelem značky Cyklisté vítáni.

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness hotel Bozeňov

Nabízíme ubytování v novém Wellness hotelu*** s celkovou kapacitou 38 osob, ve dvou a čtyřlůžkových pokojích, Součástí pokoje je sociální zařízení, TV, WIFI, telefon, minibar. V ceně pokoje je kontinentální snídaně.

Dále nabízíme ubytování v penzionu ve čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 48 osob. Pokoje jsou vybavené umyvadlem, toalety a sprchy jsou společné.  Tato ubytovací část prošla v roce 2012 kompletní rekonstrukcí. V ceně pokoje není snídaně, lze ji dokoupit při příjezdu.

V kempu areálu Bozeňov, který se nachází 100 metrů od přehrady, nabízíme ubytování ve čtrnácti čtyřlůžkových chatkách s verandou. K dispozici je louka pro postavení stanů a místa pro karavany s přípojkami 220V. V areálu kempu se nachází sociální zázemí a kuchyňka. V letních měsících je v provozu kiosek se zastřešenou terasou s nabídkou rychlého občerstvení. Součástí kiosku je taneční parket a velkoplošné promítání.

Gastronomie - Wellness hotel Bozeňov

Restaurace Bozeňov s kapacitou 80 míst je inspirovaná venkovským stylem a všechny prostory restaurace jsou nekuřácké. Pro nejmenší tu máme připraveny dětské židličky a pro zvířecí mazlíčky najdete na terase misky s vodou.

Naši kuchaři připravují pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin od místních dodavatelů. Velice oblíbené jsou speciální kulinářské akce, jako například Pstruhování, Žebrobraní nebo Svatomartinská husa. Připravujeme také speciality z grilu a udírny, které jsou umístěny na letní terase.Šéfkuchař spolupracuje s místními regionálními dodavateli čerstvých surovin a připracuje z nich skvělé speciality. Nejen sportovcům nabízíme speciální pokrmy na doplnění kalorií, točené nealkoholické pivo nebo energetické nápoje.

Terasa pro 100 osob je v provozu v letních měsících a bezprostředně navazuje na restauraci. Pro nejmenší je zde připraveno dětské pískoviště a prolézací hrad se skluzavkou. Pro cyklisty jsou v prostoru terasy stojany na kola.

Okolí - Wellness hotel Bozeňov

V Adrenalinovém centru je k dispozici lanové centrum, lezecká věž, lukostřelba, skákací boty, americké foukačky a bungee trampolína. Pro nejmenší máme nové dětské hřiště s prolézacím hradem, houpačkami a lanovými hracími prvky. Nechybí multifunkční hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, antukové kurty, hřiště na plážový volejbal i stoly na ping-pong, půjčovna kol a sportovních potřeb. V areálu najdete také 2 přehrady vyhledávané milovníky koupání.

Cyklotrasy: Díky mírně kopcovitému terénu je oblast ideálním místem pro cykloturistiku. Rozmanitost a členitost krajiny přitom nabízí zajímavé možnosti - od nenáročných tras vhodných pro rodinné vyjížďky, po terény určené zdatným cyklistům. Mikroregionem Zábřežsko prochází dálková cyklotrasa 51 (Moravská stezka) a regionální cyklotrasa 521 z Moravské Třebové do Štítů, která vede malebným údolím říčky Březná. Doporučené cyklistické okruhy jsou navrženy jako doplněk těchto značených cyklotras. Jsou vedeny po méně frekventovaných silnicích, zcela vyjímečně po lesních nebo polních cestách. Za výchozí body jsou zvolena města Zábřeh a Štíty.

Během zimy můžete využít přírodní kluziště na multifunkčním hřišti, lezení na ledopádu na 10 metrů vysoké lezecké věži, každoroční otužilecká koupání a strojově upravené běžkařské trasy.

Dostupnost - Wellness hotel Bozeňov

Sport & relax areál Bozeňov se nachází u přehrady v Dolním Bušínově, 8 km od Zábřehu a 12 km od Mohelnice, na pomezí Olomouckého a Pardubického kraje. Areál je situován v klidné lokalitě uprostřed lesů, máme dvě přehrady ideální ke koupání a jsme napojeni na síť cyklostezek a in-line tras v regionu. Rychlíková stanice Zábřeh leží na železniční trati Olomouc - Praha, zastávka Lupěné je vzdálena 6 km.

Další informace

Náš areál je vyhledávaným místem pro konání firemních školení či teambuildingových akcí. K dispozici je seminární sál s kapacitou 80 osob s veškerou audiovizuální technikou.

V areálu je možné organizování různorodého sportovního  vyžití v adrenalinovém parku. Pro skupiny pořádáme i paintball.

ŠKOLENÍ & PREZENTACE, OBCHODNÍ JEDNÁNÍ, FIREMNÍ AKCE, Rodinná setkání a oslavy

Pozvěte své dodavatele, investory či zaměstnance na neobvyklé místo. Náš areál nabízí mnoho zážitků v srdci přírody. Takové místo zaručuje celkovou atmosféru, která skýtá dostatečnou pohodu jak pro jednání, odpočinek, tak i pro stmelení kolektivu.

Ubytování Zábřeh – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Wellness hotel Bozeňov

Dolní Bušínov 146,Zábřeh 78901

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: koliba-bozenov@hotel.cz

Wellness hotel Bozeňov - galerie

Wellness hotel Bozeňov - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x