Plavecký areál Rokycany

Plavecký areál Rokycany

Plavecký areál v Rokycanech nabízí návštěvníkům k dispozici velkou bazénovou halu se třemi dráhami o délce 25 metrů, masážní lůžka, chrliče vody, vodní tobogán, vířivku s teplou vodou 34o C, protiproud a parní kabiny. Dále malou bazénovou halu s dětským bazénem s dětskou skluzavku a chrličem vody. Rozměry bazénu jsou 9 x 6,3 m a hloubka 0,4 až 0,8 m. Zázemí tvoří šatny, sprchy, občerstvení a sauna. Pro zdravotně postižené osoby jsou připraveny samostatné šatny s veškerým vybavením, včetně invalidních vozíků a spouštěcího zařízení do bazénu.

Zajímavé odkazy:
www.rokycany.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (0)

  • Bazén super, všude čisto a příjemně. Ten stěžovatel na teploty vody ať se jde vycpat, pro plavání stačí 27 st, a to jsem si nechal plavčíkem přeměřit a v dětském také teplota odpovídala provoznímu řádu 28 st. Tak příště jeď do termálu.
    Anonym
  • Je to super bazén!
    Anonym
  • No co dodat. Naprostá hrůza :c( Teplota vody údajně 28°C ale bylo to ledový jak blázen rozhodně ne 28°C!!! Studená voda byla ve všech bazénech krom vířivky. Dětské brouzdaliště naprosto bez vyžití. Jen obdelník s jedním chrličem vody který malé děti stejně neocení :c( Spíš by tam byla fajn nějaká malá skluzavka nebo nějaké dětské vodní prvky. Prostě tento bazén si myslím nestojí za návštěvu pokud cíleně nechcete do parních komor. Jsou tam 2 klasická a solná.
    Anonym
Celkem záznamů: 5
1 2
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni