Hotel Plaza ubytování Mladá Boleslav


Hotel Plaza ubytování Mladá Boleslav

Fotografie uživatelů (30)

Hotel Plaza Hotel Plaza Hotel Plaza zobrazit všechny fotografie

Hotel Plaza

Na Radouči 1449, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Plaza ****

Moderní 4hvězdičkový Hotel Plaza se nachází v klidné části města Mladá Boleslav v sousedství chráněné oblasti přírodního parku Radouč.Poloha hotelu je velmi výhodná vzhledem k dostupnosti do podniku Škoda Auto.

Všechny prostorné,nadstandartně vybavené pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou,vysoušečem vlasů,dále jsou pokoje vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou,minibarem a příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje zdarma.

Hotel nabízí neplacené parkoviště,bezuplatné vysokorychlostní WIFi připojení a nepřetržitě otevřenou recepci

Pro hotelové hosty jsou každé ráno připraveny bohaté snídaně podávané formou bufetu,V týdnu 7-10,o víkendu 8-10h.

Součástí hotelového komplexu je i luxusní salon,který nabízí hostům služby kadeřnictví,solária,masáží a kosmetiky.Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Plaza

Všech 34 hotelových pokojů typu single, double a apartmán je vybaveno LCD televizí se satelitem, telefonem, wi-fi vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Připojení na internet je zdarma bez jakéhokoliv omezení po celou dobu ubytování. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. 

Gastronomie - Hotel Plaza

Pro hotelové hosty jsou připraveny každé ráno bohaté snídaně podávané formou bufetu od 7:00 do 10:00 ,o víkendu 8-10h a nabízí rozmanitý výběr studených a teplých pokrmů a nápojů. 

Restaurace:

Restaurace EL NIŇO vychází ze svěžího gastronomického konceptu pro náročného hosta 21.století a podává moderní pokrmy doplněné nabídkou místních i mezinárodních vín.V teplejších měsících je možné využít venkovní terasu.

Kavárna:

Trendy kavárna NEJEN KAFÉ servíruje domácí raw sladké a slané zákusky,přírodní a veganské limonády a výběrovou kávu pražírny Nordbeans.

Okolí - Hotel Plaza

Mladoboleslavsko je pojem, který snad v každém z nás vyvolá myšlenku na automobily značky ŠKODA. To však není zdaleka vše, co může nabídnout tato část České republiky. Od nepaměti to byl kraj bohatý nejen úrodnou krajinou, hlubokými lesy a rybnatými vodami, ale v průběhu uplynulých staletí se stal také místem s nespočtem architektonických památek.
Statutární město Mladá Boleslav leží zhruba 55 kilometrů severovýchodně od hlavního města Prahy. V současné době zde žije přes 45 tisíc obyvatel. Zhruba třetina z nich je zaměstnaná v automobilce Škoda. Pro zájemce o historii i současnost výroby automobilů s okřídleným šípem stojí za návštěvu Škoda Auto Muzeum.

Dostupnost - Hotel Plaza

Hotel Plaza Mladá Boleslav se nachází v blízkosti Škoda Auto a.s., od centra a historické části Mladé Boleslavi je vzdálen cca 20 min chůze, max. 5 min jízdy autem. Dálnice R10 ( Praha – Liberec ) exit Průmyslová zóna je vzdálen pouhé 3 min jízdy.

Ubytování Mladá Boleslav – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Plaza

Na Radouči 1449,Mladá Boleslav 29301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-plaza@hotel.cz

Hotel Plaza - galerie

Hotel Plaza - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x