Hotel Johanka ubytování Loučná pod Klínovcem


Hotel Johanka ubytování Loučná pod Klínovcem

Fotografie uživatelů (9)

Hotel Johanka Hotel Johanka Hotel Johanka zobrazit všechny fotografie

Hotel Johanka

Háj 175, 43191 Loučná pod Klínovcem

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Johanka **

Hotel Johanka se nachází pod severními svahy Klínovce. V této lokalitě je možné provozovat v zimě lyžařské sporty a v létě pěší nebo cykloturistiku.

Díky blízkosti německého Oberwiesenthalu je možno využít i bobovou dráhu, kabinovou lanovku , či navštívit termální lázně "Warmbad". V obci Měděnec je otevřena pro návštěvníky bývalá šachta na dobývání měděné rudy, v které je možno získat a nechat si opracovat vlastnotučně vykopaný polodrahokam.Krušné hory nabízí v dnešní době krásné přírodní scenérie báječné pěší procházky. Mužete houbařit, nebo se jen tak toulat. Pokoje v Hotelu Johanka jsou vybaveny WC a Sprchou. Kapacita ubytováníje 28 lůžek. 8 dvoulůžkových 1 třílůžkový a 2 čtyřlůžkové pokoje.Parkoviště pro 20 automobilů, garáž pro motocykly.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Johanka

Pokoje v Hotelu Johanka jsou vybaveny WC a Sprchou.

Gastronomie - Hotel Johanka

Disponujeme bohatým jídelním lístkem který jistě uspokojí všechny skupiny zákazníků. Vaříme i typicky česká jídla. Snídaně je podávána formou švédských stolů. V případě, že si vyberete ubytování s polopenzí začínáte vždy večeří, která se podává v 18h.

Okolí - Hotel Johanka

Hotel se nachází v Háji pod Klínovcem, pouhých 700m od Klínovce (1244m), sjezdovek a dalšího kulturního nebo sportovního vyžití. Díky blízkosti německého Oberwiesenthalu je možno využít i bobovou dráhu, kabinovou lanovku , či navštívit termální lázně "Warmbad". V obci Měděnec je otevřena pro návštěvníky bývalá šachta na dobývání měděné rudy, v které je možno získat a nechat si opracovat vlastnotučně vykopaný polodrahokam.Krušné hory nabízí v dnešní době krásné přírodní scenérie báječné pěší procházky. Mužete houbařit, nebo se jen tak toulat.

Dostupnost - Hotel Johanka

Dopravní dostupnost je buď vlakem nebo autobusem . Nejbližší zastávka je 6 km. Po domluvě vás hotelové vozidlo doveze do hotelu i z hotelu.

Máte-li zájem o další ubytování Loučná pod Klínovcem, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Johanka

Háj 175,Loučná pod Klínovcem 43191

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: johanka@hotel.cz

Hotel Johanka - galerie

Hotel Johanka - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x