Penzion Nový Svět ubytování Arnoltice

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion * > Penzion Nový Svět

Fotografie uživatelů (10)

Penzion Nový Svět Penzion Nový Svět Penzion Nový Svět zobrazit všechny fotografie

Penzion Nový Svět

Růžová 230, 40714 Arnoltice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: ruzova-novysvet@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Nový Svět *

Náš rodinný penzion Vám nabízí možnost stylového ubytování a rekreace v krásném prostředí národního parku, v obci Růžová.

Celý penzion je nekuřácký. V přízemí penzionu se nachází útulná kuchyně s kachlovými kamny, kterou lze využít jako jídelnu a společenskou místnost. V patře jsou Vám k dispozici 4 pokoje a vybavený kuchyňský koutek. Pro Vaši potřebu v penzionu naleznete časopisy nebo společenské hry. V areálu je možnost bezpečného parkování pro všechny ubytované hosty. Pro děti jsme postavili zahradní dětský koutek. Večery můžete trávit na zahradě u ohýnku a opékání buřtů.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Nový Svět

Každý pokoj má vlastní sociální zařízením. Pokoje jsou 2-4 lůžkové s možností přistýlky.

Gastronomie - Penzion Nový Svět

Strava vlastní, kuchyň k dispozici. Snídaně možné zajitit po dohodě.

Okolí - Penzion Nový Svět

Nedaleko, cca 1,5km od chalupy je také hospoda a zhruba 500m přírodní koupaliště.

Dostupnost - Penzion Nový Svět

Autobusové nádraží: 10000 m Centrum: 1000 m Vlakové nádraží: 100 m

Další informace

Vytápění zajišťováno hosty (topivo k dispozici - chalupa je vytápěna centrálně, krbovými kamny na dřevo). Připojení k internetu možné za příplatek.

Máte-li zájem o další ubytování Arnoltice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Nový Svět

Růžová 230,Arnoltice 40714

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ruzova-novysvet@hotel.cz

Penzion Nový Svět - galerie

Penzion Nový Svět - Hodnocení

19x
4x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 93%

 • Petra Truncová

  Pěkné a klidné ubytování založené na osobním přístupu majitelů. Jsou velmi sympatičtí a ochotní. Pokud je ale uvedeno, že je k dispozici vybavená kuchyňka, tak bych to opravila na informaci, že kuchyňka je velmi malá pro nejnutnější potřebu, navrhovala bych ji dovybavit. Nicméně jsme byli spokojeni a dovolenou jsme si užili.

 • Renáta Schubertová

  Krásné starosvětské ubytování vhodně doplněné novým sociálním zařízením, kuchyňka k dispozici, lednička, byli jsme moc spokojeni, milá paní domácí. Koně, kohout, kočka+koťata.... idyla. Parkování hned u domu, internetové připojení bezproblémové, pouze nám kapku chyběla televize...

 • Martin Kovář

  maximalni spokojenost

 • Lívia Melicharová

  Penzion Nový svět je opravdu moc hezký penzion,čistý a stylový v nádherném klidném protředí,byli jsem nadšeni a určitě se tam ještě vrátíme.Jestli hledáte příjemné domácé prostředí v menším penzionu,vřele Vám ho můžeme doporučit.

 • Miroslava Bienová

  Na ubytování jsme ocenili příjemné a krásné prostředí penzionu a také ochotu a komunikaci ze strany paní majitelky penzionu. Navíc okolní příroda je překrásná. Škoda, že jsme se nemohli zdržet déle..

 • Biker aus Berlin

  Die jungen Leute haben in jahrelanger mühevoller Arbeit das Haus originalgetreu restauriert. Auch die Inneneinrichtung ist sehr liebevoll mit historischen Möbeln gestaltet. Im Gemeinschaftstsraum im EG mit Natursteinwänden, Gewölbedecke und Kamin kann man den Abend stilvoll ausklingen lassen. Die einsame Lage des Gehöftes auf dem Berg ist traumhaft. Die Gastgeber sind sehr nett und stets um das Wohl ihrer Gäste bemüht. Es war ein sehr schönes Wochenende und mit Sicherheit kommen wir wieder.

 • Leoš Souček

  Velmi příjemné ubytování s odpovídajícími službami.

 • Marta Pospíchalová

  S dovolenou V penzionu Nový svět jsme byli nad míru spokojeni. Krásné ubytování na samotě, kde nás nikdo nerušil, užívali jsme si týdne bez signálu i televize, jen ráno při skvělé snídani, kterou nám domácí každý den připravili jsme poslouchali rádio. V kronice jsme si přečetli a prohlédli na fotkách, kolik práce se skrývá za krásným penzionkem, který dnes u Růžové stojí a gratulujeme majitelům, že jsou takoví machři, navíc velmi milí. Děkujeme!

 • Eva

  Příjemné prostředí na polosamotě, vzalené od ruchu civilizace.

 • Anonym

  Krásné ubytování, příjemný personál, doporučuji.