Tanečnice

Tanečnice

Tanečnice ( 820 m.n.m.) se zvedá východním směrem nad obcí Malenovice a asi pět kilometrů severním směrem od Lysé hory ( 1323 m.n.m.). Na stráních Tanečnice se rozprostírá les. Ve vrcholové části kopce se les částečně rozestoupí a najdeme tu nevelkou mýtinu, ovšem bez možnosti výhledu do okolí. Na okraji lesa u mýtiny na křižovatce lesních cest je umístěno rozcestí zelené a žluté turistické trasy. Po žluté dojdeme na vrchol Tanečnice z osady Bystré. Výchozí bod zelené trasy je v osadě Satina a pokračuje dále kolem hotelu Petr Bezruč přes vrchol Tanečnice na vrchol Kykulka ( 995 m.n.m.). Dostupné pěšky, horské kolo

Zajímavé odkazy:
Jděte na jistotu a vyberte si s Restu.cz nejoblíbenější restaurace v Mikulášovice. Svůj stůl si můžete rezervovat online.
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
Celkem záznamů: 1000
1 2 3 4 5
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (1)

 • Rozhlednu jseme navštívili a opravdu se nám líbyla. Výhled perfektní. Parkoviště není daleko a tak jsem byl velice překvapen , když někteří jezdí až k rozhledně.
  Anonym
 • Chybička se vloudila:
  rozhledna a kopec Tanečnice je v Šluknovském výběžku ve výšce 597 m.
  Tanečnice u Lysé hory ve výšce 820m, o které píšete, není rozhledna ale kopec a uváděný text by měl být umístěn do Zlínského kraje na Moravu.
  Anonym
 • je to tam pěkné bydlím kousek tak 3 az 4 km. vyhked na částečné Německo a okolí mikulášovic a další obce čerstvy vzduch a trochu krásné přírody
  Anonym
Celkem záznamů: 4
1 2
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni