Penzion Zastrání ubytování Nová Ves u Chotěboře

Fotografie uživatelů (16)

Penzion Zastrání Penzion Zastrání Penzion Zastrání zobrazit všechny fotografie

Penzion Zastrání

Nová Ves u Chotěboře 160, 58301 Nová Ves u Chotěboře

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Zastrání

Chalupa se nachází v severní části kraje Vysočina,  v okrese Havlíčkův Brod, 3,5km od městečka Chotěboř. Kam pohlédnete jsou jen louky, lesy, pastviny a pole. V dálce pak panorama Železných hor. Klidné místo v čisté části Vysočiny, v těsném sousedství CHKO Železné hory a Podoubraví.

Ubytování  je umístěno v podkroví selské chalupy.  Trámová konstrukce a další stavební prvky převážně ze dřeva působí klidně a dají místu krásně dýchat. V přední části podkroví je ložnice s pěti lůžky, skříní a s dřevěnou postýlkou pro malé škvrně. Okénko místnosti otevírá výhled do krajiny a k poslechu ptáčků a včeliček.  Druhá ložnice se nachází v zadní části podkroví, má pět postelí, skříň a koutek se stolečkem pro různé formy tvoření. Místnost je prosvětlena střešními okny svýhledy do korun stromů a za temné jasné noci do nespočetného množství hvězd.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Zastrání

Ubytování v podkroví, které má 3 místnosti – 2 ložnice po 4 lůžkách + dětská přistýlka, vybavená kuchyně (lednice, sporák na PB s el.troubou, jídelní stůl a židle pro 4 osoby, mikrovlnná trouba, toustovač). Součástí kuchyně je zároveň obývák se sedací soupravou, TV, rádiem a konferenčním stolem. Velká zahrada s bazénem o rozměrech 3,20m x 1m, ohniště, houpací lavička, pískoviště, zahradní nábytek, veškeré vybavení na grilovaní. Vybavení chalupy: plyn. sporák, teplá voda, elektřina, mikrovlnná trouba, rádio, televize, varná konvice, sprchový kout a veškeré kuchyňské vybavení.

Podkroví má 2 ložnice – 5 a 4 lůžka, dětská postýlka, možnost přistýlky a společný prostor. Obýváček s pohovkou, křesly, stolkem, televizí a rádiem. Kuchyňka a veškerým vybavením (lednice, jídelní stůl + 4  židle, nádobí, varná konvice, plynový sporák s el. troubou, mikrovlná trouba, toustovač). Knihovnička s díly našich i zahraničích autorů, pohádkami pro děti, užít si můžete hry pro děti i pro dospělé. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou, fén. Wi-fi připojení v ceně pobytu.

Gastronomie - Penzion Zastrání

Stravování hostů je vlastní. Vařit mohou hosté v plně vybavené kuchyňce. Nejbližší restaurační zařízení je vzdálené 4 kilometry.

Okolí - Penzion Zastrání

Stačí se rozběhnout přes louku, lesíkem, dubynami, smrčinami, mezi kapradinami, po cestě. Je zde mnoho pěšin,  kudy se vydat a obdivovat krásy přírody, rádi Vám poradíme a ukážeme směr.

V nedalekém okolí je dostatek tipů na výlety.  Záleží na Vás, jak a čím se chcete potěšit, zabavit nebo unavit. Způsob dopravování je na Vás. Pěšky, na kole, běžky. Autem, vlakem, autobusem.

V létě je ideální cykloturistika, pěší turistika, výlety za památkami či koupání. V zimě potom běžky, malá sjezdovka v Chotěboři, zimní stadion - bruslení.

Další informace

Víkendové pobyty jen mimo hlavní sezónu. Příjezd k objektu nejdříve sobota 15:00 hod., odjezd nejpozději sobota do 11:00 hod. 

Pro klienty zajistíme dovoz z autobusových zastávek do místa ubytování. Pro žíznivé možnost zajištění sudového piva. - přízemí obývá majitel - možnost víkendových pobytů mimo sezónu - pobyt se psem po dohodě povolen - majitel vybírá vratnou kauci 1000 Kč - dětskou postýlku je možné zapůjčit a je v ceně ubytování - nejbližší obchod a restaurace je asi 4 km - parkování je možné přímo u objektu Vhodné pro turistiku Ložní prádlo v ceně Elektřina v ceně Dětská postýlka 4 - čtyřlůžkový pokoj

V prostorách Zastráně je také možnost indiánské sauny a podobných rozmazlování. Rádi Vám podáme pomocnou ruku v případě Vašeho zájmu (zajištění občerstvení, příprava místa pro speciální oslavy a obřady, rady a tipy podle aktuální potřeby).

Ubytování Nová Ves u Chotěboře – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Zastrání

Nová Ves u Chotěboře 160,Nová Ves u Chotěboře 58301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chalupa-zastrani@hotel.cz

Penzion Zastrání - galerie

Penzion Zastrání - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x