Samota Vlčí hory ubytování Bystrá


Samota Vlčí hory ubytování Bystrá

Fotografie uživatelů (6)

Samota Vlčí hory Samota Vlčí hory Samota Vlčí hory zobrazit všechny fotografie

Samota Vlčí hory

Bystrá 27, 39601 Bystrá

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: samota-vlci-hory@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Samota Vlčí hory

Chalupa se nachází 5km od města Humpolec, v blízkosti vesnice Bystrá. Adresa je Bystrá 27. Chalupa má celkovou kapacitu 20 lůžek. Tyto lůžka jsou rozdělana do 7 pokojů. Topí se tuhými palivy v krbových kamnech. Společenská místnost je s krbovými kamny a televizí. V objektu jsou tři kuchyně, dvě koupely a pět záchodů. Za domem je velká zahrada s možností sportovního vyžití (fotbal, nohejbal,volejbal) a ohniště s grilem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Samota Vlčí hory

Pokoje v přízemí jsou dva. Společenská místnost s kuchyňkou, ve které je vařič, varná konvice, lednice a nádobí, televizí a krbovými kamny, v druhé místnosti jsou kamna a 4 lůžka. První patro je rozděleno na dva byty kde v každém bytě je obývák s možností 2-3lůžek, ložnice s 2lůžky, koupelna se sprchovým koutem záchodem a toaletou a kuchyňka se spodrákem, troubou, lednicí, umyvadlem a nádobím. V podkroví jsou dva velké pokoje s malou koupelnou, pokoje jsou vybaveny postelemi v každém pokoji je 5 lůžek. V koupelnách je toaleta a umyvadlo. 

Gastronomie - Samota Vlčí hory

Na chalupě lze vařit v kuchyních nebo grilování na ohništi v zahradě. Nejbližší restaurace je v v 5 km vzdáleném Humpolci.

Okolí - Samota Vlčí hory

V těsné blízkosti chalupy se rozprostírají lesy a louky uzemí, které se nazývá Vlčí hory. V okruhu 5km je mnoho přírodních krás, potoků, které meandrují v udolích, rybníků, které jsou skryté v lesích a jejichž voda je čistá a plná ryb. Od sprna jsou ve zdejších lesích houbařské žně.

Dostupnost - Samota Vlčí hory

Dálnice D1 umožňuje sjezd v Humpolci odkud je to na chalupu asi 5km. K chalupě vede zpevněná polní cesta a dojezd až k ní je možný v jakémkoliv ročním období. 

Ubytování Bystrá – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Samota Vlčí hory

Bystrá 27,Bystrá 39601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: samota-vlci-hory@hotel.cz

Samota Vlčí hory - galerie

Samota Vlčí hory - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x