Olověný Vrch u Kraslic - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • moje typy

    4. 06. 2008

    Loket je nadherny hrad .vyte o nem neco vic?

    Reagovat
    Krista Solanova
    • Hrad Loket

      5. 06. 2008

      Dobrý den, více najdete na pruvodce.turistik.cz/hrad-loket.htm

      Reagovat
      • Karlovy Vary

        5. 06. 2008

        Byla jsem v Marijánských lázních a Jáchymově.A taky moc děkuju za informace.V Klášterci nad Ohří je skvělý aquapark zajeďte si tam.Nechcete si někdo povídat? :o) Katka L.

        Reagovat
        Kateřina Lomnická
        • Olověný vrch u Kraslic

          16. 06. 2008

          dobrý den, nevíte někdo adresu nebo otevírací dobu rozhledny Olověný vrch u kraslic.Hledala jsem ale nenašla moc vás prooosím :o)

          Reagovat
          Kateřina Lomnicka
          • Otevírací doba

            16. 06. 2008

            Dobrý den, rozhledna by měla být otevřena v době provozu restaurace, tj. denně od 11.00 do 20.00.

            Reagovat
            • adrasa

              16. 06. 2008

              moc děkuju ,hodně jsi mi pomohl máš nějakou adrersu a jestli jo poslal bys mi ji.

              Reagovat
              Kateřina Lomnicka
              • Cesta

                17. 06. 2008

                Dobrý den,nevíte kudy se dostanu na Rozhlednu Olověný vrch u Kraslic?máte někdo typ na výlet okolo 35 až 40 km od Horního Slavkova?Jestli jo ,tak mohli byste to sem prosim napsat? předem děkuju a proosim ozvěte se.Katka L.

                Reagovat
                Kateřina Lomnická
                • Kudy k rozhledně

                  17. 06. 2008

                  Stačí kliknout na mapku pod nadpisem a hned uvidíš přesnou polohu!

                  Reagovat
                  • Místo

                    22. 06. 2008

                    moc děkulu ale teď nevim ktery z těch nadpisu mate na mysli ja mam mnoho adres takže si přesně nevibavulu kterou.Mohl bys mi říci kterou adresu máš přesně na mysli?

                    Reagovat
                    Kateřina Lomnická