Městské muzeum a galerie Břeclav - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Muzejní Galerie

    31. 12. 2008

    Dobrý den, ráda bych se informovala na quot;Legendární pistole z 2.světové válkyquot; na objednávku, které nabízíte. Ráda bych věděla, zda se dá vyzvednout přímo u Vás celá sbírka, v případě že ne, co bude tato reprodukce dále obsahovat. Předem děkuji za

    Reagovat
    Schwarzmannová
    • 15. 01. 2009

      Dobry den,chtela bych sem se vas zeptat na Legendarni pistoli z 2.svetove valky.Je to jedinecna muzealni reprodukce.Rozmery:24cm,hmotnost 710g,material:kov. Nedavno ste ji zasilali jako reklamu na objednavku,my sme si ji objednavali ale pry se musi poslat

      Reagovat
      Kleisnerova Eva
      • Reklamace!

        4. 02. 2009

        Vážení, obdržel jsem dobírkou mince : 100kč Karlova univ. stříbro cca 16gr. 10kč zlatá Fr. Josefa cc a4gr. dále Historické m.Samet. revoluce a to vše za 3377,- Kč Chci vrátit,nemá to tu cenu!

        Reagovat
        Sovadina Ludvík
        • 22. 02. 2009

          Ano také bych uvítal informace kde u vás a jak objednat modely pistolí z 2.světové za odpověď děkuji

          Reagovat
          Ing.MeyerRobert
          • sbírka zbraní

            2. 03. 2009

            objednal jsem si sbírku zbraní a co mi poslali mi vyrazilo dech!!!Pistole Walther je sice kovová,ale zpracování-hruza a děs!!! Tak sbírka nebude bo jsem ji dal synovi na hraní.Už od nich nic nechci.jsem nepoučitelnej bo jsem se nechal zase napálit

            Reagovat
            novák milan
            • ;Legendární pistole z 2.světové války

              17. 03. 2009

              Dobrý den četl jsem si v tv maxu o nabídce ;Legendární pistole z 2.světové války a jelikož se zájímám o historii tak kolik obsahuje vaše sbírka zbraní, kolik stojí jednotlivé kusy, jaká je kvalita a zdali byste mi nemohli poslat obrázky na mail.

              Reagovat
              Jiří Gonsorčík
              • Jak zrušit další dobírky

                17. 03. 2009

                Objednal jsem si zasílání zbraní z 2.světové války.Aspoň tak jsem to pochopil.Dostal jsem P 38 a nyní quot;pistoliquot; Texas Ranger z 19.století.Jedná se o bubínkový revolver a nepochopil jsem souvislost z 2.sv.válkou.V dalších ukázkách nabídky byly různ

                Reagovat
                Ing.Dočkálek Pavel
                • dalsi balicek

                  24. 03. 2009

                  jak jsem jiz psal dne 2.3,tak mi prisla dalsi pistole ¨do sbirky¨!Prvni stala 300kč,další již 700kč!!!!Tak jsem to z pošty ani nepřevzal.Ted me budou upominat,ale tyhle hračičky z Číny už nechci !!!

                  Reagovat
                  Novak Milan
                  • tak to je síla!!

                    28. 03. 2009

                    asi se nějací vykukové schovávají za galerii břeclav. v tv maxu jsem taky uviděl reklamu. chtěl jsem si pistolku 71Og těžkou objednat. ale když čtu komentáře, jsem rád, že jsem si je přečetl, a určitě si nic objednávat nebudu.

                    Reagovat
                    ozak pacovsky