Státní zámek Zákupy - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Proboha,nejezděte do Zákup!

    20. 04. 2008

    Včera jsme byli u Vás na výletě.Přestože se nám na zámku líbilo,tak už nikdo z nás o Zákupech neřekne nic pěkného. Své blízké i široké okolí upozorním na to,aby k Vám nejezdili!!! Během 45minut,které jsme u Vás strávili,nám na parkovišti ukradli auto.Jeli

    Reagovat
    Ilona Plachá
    • Bezva komentař

      3. 05. 2008

      Bezva ..díky za upozornění

      Reagovat
      rena.
      • 5. 05. 2008

        Když si ani neumíte auto ochránit před ukradením byť obyčejným vypínačem za cca 100kč, je mi Vás líto. Tato zkušenost by Vás stejně čekala v brzské době ať už tady nebo jinde. Ani obsluha hlídaného parkoviště nemá šanci zjistit že někdo nepovolaný leze do

        Reagovat
        marcusii
        • 12. 05. 2008

          Máte nějak dost vědomostí o počínání zlodějů

          Reagovat
          Ilona Plachá
          • 12. 05. 2008

            To ano, ještě Vám chci sdělit, že za loňský rok byly ukradeny z okolí zámku jen dvě auta, takže se opravdu vyplatí dostatečně se postarat o svůj majetek a nesvalovat vinu na ostatní. Na zámku mají opravdu jiné starosti s pěnězi už tak dost okleštěnými a n

            Reagovat
            marcusii
            • 12. 05. 2008

              To je lež a vy to víte! Jen v ten den,co nám,se ztratilo ještě jedno.A měsíc před tím byly slavnosti a ztratilo se též.Mluvili jsme s poškozeným. Nebalamuťte lidi!!!Evidentně jste místní a pravděpodobně zaměstnanec zámku.

              Reagovat
              Ilona Plachá
              • krádež osobního automobilu

                10. 08. 2008

                Dobrý den V pátek dne 8:8:2008 jsme byli s rodinou v odpoledních na svatbě v zámecké kapli čas návštěvy 14: 30 až cca 16hod, auto jsme zaparkovali na parkovišti pod zmkem u silnice. Parkovište bylo nehlédané !!! Vozidlo škoda fabia combi byla odcizena

                Reagovat
                Josef Najman
                • Krádež osobího automobilu !!!

                  10. 08. 2008

                  Jen dodatek ke zprávě a reakce na titulek pana marcusii: Vážený pane já měl auto uzamčeno a zabezpečeno s uzamknutou zpátečkou !!! jak více bych měl mít auto zabezpečeno ? A neříkejte mi ,že se tam ztratila jen dvě ,když mi bylo osobně sdělěno policií ČR

                  Reagovat
                  Josef Najman
                  • 14. 08. 2008

                    Přesně vím,jak se cítíte! Bylo nám též mizerně. Ten pán Vám neodpoví,jelikož již nebude mít žádné argumenty. Prostě do Zákup již nikdy v životě! Je to město zlodějů!!! S pozdravem Ilona Plachá

                    Reagovat
                    Ilona Plachá
                    • 14. 08. 2008

                      Jen mě teď při čtení všech komentářů napadlo,jak mohl vědět ten pan marcusii,že v našem autě toto zabezpečení za 100.kč nebylo? Není to divné?

                      Reagovat
                      Ilona Plachá
                      • krádež auta

                        14. 08. 2008

                        Nechci psát ,že Zákupy je město zlodějů ,ale je pravda že Ćeskolipsko a Mimoňsko je tím vyhlášené-bohužel !!! Ale je mi dost divné ,že polocie ČR něco říká , paní starostka Zákup něco říká , na statním zámku Zákupy něco říkájí a bohužel zjišťuji ,že je to

                        Reagovat
                        Josef Najman
                        • 14. 08. 2008

                          odpovídám, z evidencí PČR je to letos třetí auto, které se odsud ztratilo( z podzámčí), na uzamčenou zpátečku stačí šroubovák a 20s. Tato varianta se nepočítá jako zabezpečení, ani pro pojišťovnu. Paní Plachá zřejmě neví nic o elektronice v autě a jak se

                          Reagovat
                          marcusii
                          • krádež auta

                            14. 08. 2008

                            Ještě chci podotknout,těch firem vyrábějící zařízení na zabezpečení aut je víc, např. www.jablotron.cz, www.flajzar.cz, apod. To jen abych nedělal reklamu jedné firmě. Nejvíce informací ale najdete na www.bezlok.cz, to znamená bezpečná lokalita a to by sn

                            Reagovat
                            marcusii
                            • 15. 08. 2008

                              Vážený pane! My jsme auto zabezpečené měli!!! Proč mám pocit,že stále omlouváte své zloděje,vlastně oni nic-my jsme měli špatně zabezpečené auto.No jděte do háje s vašimi hypotézami a raději s tou ostudou vašeho města něco dělejte! Plácáte,radíte,ale krad

                              Reagovat
                              Ilona Plachá
                              • 15. 08. 2008

                                Již nemám co zabezpečovat pane marcusii,tudíž se s vámi ani kontaktovat nehodlám!!!

                                Reagovat
                                Ilona Plachá
                                • 15. 08. 2008

                                  Na Zákupy vztah nemám, je mi to v podstatě jedno, jen mi je Vás líto, že vinu házíte na někoho jiného. Chtěl jsem Vám jen pomoct

                                  Reagovat
                                  marcusii