Koupaliště Železný Brod - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 27. 02. 2008

    Přeji pěkný den měl bych takovou prozbu sháním na léto 2008 plac na provoz mobilního občerstvení dělám kuřata gyros burgery langoše hot dog A TOČENÉ PIVO A KOFOLU DÍKY ZA ODPOVĚĎ

    Reagovat
    J.F. GASTRO
    • provoz mobilního občerstvení

      3. 04. 2008

      Dobrý den, na tomto koupališti jsem pracoval jako plavčík. V případě zájmu vám poskytnu tel. číslo provozního. Kontaktujte mne prosím na [email protected].

      Reagovat
      • dotaz

        17. 05. 2008

        Dobrý den, chtěl bych se zeptat od kdy je toto koupaliště otevřené? Odpovězte prosím přímo na můj mail. Děkuji.

        Reagovat
        Marek
        • Informace

          26. 06. 2008

          Měla bych dotaz,chtela bych se zeptat od kdy je koupaliště otevřeno.Odpovězte mi prosím na muj e-mail Děkuji za odpověď.

          Reagovat
          Lenka
          • 27. 06. 2008

            Dobrý den,prý letos bude koupaliště zavřené,je to pravda?

            Reagovat
            Iveta
            • Koupaliště

              30. 06. 2008

              Bližší informace o koupališti byste měla dostat na tel. 722 784 886

              Reagovat
              • 1. 07. 2008

                muzu se zaptat jestli uz je otevrene koupaliste?

                Reagovat
                clinam
                • 2. 07. 2008

                  a nemuzete to napsat sem?:D

                  Reagovat
                  typek
                  • Otevření koupaliště

                    7. 07. 2008

                    V minulém týdnu byla dokončena rekonstrukce koupaliště a dnes (7.7.2008) probíhá jeho napouštění. Již o nejbližším víkendu by mělo být koupaliště v provozu!

                    Reagovat
                    • AhmedMalik

                      10. 02. 2023

                      However, without current information about openness and opening hours, it is as if it does not exist Driving 60 km to find out if it's open at all.

                      Reagovat
                      • nanalyly

                        22. 08. 2023

                        Návštěvníci mohou využít možnost relaxace v termální vodě, plavání, nebo si užít adrenalinové jízdy na skluzavkách. basketbros

                        Reagovat