Krytý bazén Klatovy - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 21. 01. 2008

    napište mi prosím na e-mail od kolika do kolika tam máte a kolik to stojí pro děti i pro dospělé děkuji

    Reagovat
    kiwitap
    • šatna pro malé děti?

      21. 01. 2008

      Dobrý den,chci začít chodit plavat s 8mi měs.dcerkou. Je u Vás šatna pro matky s malými dětmi? Nebo v šatně pro ženy je přebalovací pult, na který si lze kojence položit? Nebo svlékání a oblékání musí zvládat rodiče na lavačce v šatnách?Děkuji za odpověď.

      Reagovat
      Lenda
      • Šatna pro matky s dětmi

        22. 01. 2008

        Dobrý den! Provozovatelem bazénu jsou Technické služby města Klatovy, ne Turistik. Nezbývá než zavolat na výše uvedené telefonní číslo a zeptat se přímo u nejpovolanějších.

        Reagovat
        • dotaz

          15. 12. 2008

          Dobrý den prosím Vás múzete mi napsat jak je hluboký malý bazen a jak hluboký velký Dekuji za odpověd

          Reagovat
          lippertová
          • DoTaZzz

            13. 01. 2009

            Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je bazén otevřený i o víkendu a jestli ano, od kolika hodin??? Díky za odpověď

            Reagovat
            DeNiii
            • dotaz

              10. 03. 2009

              Dobrý den,rád bych se dozvěděl kdy byl poprvé otevřen krytý bazen v Klatovech.Děkuji předem za odpověď.

              Reagovat
              Julius
              • DoTaZzz

                14. 03. 2009

                dobrý den, otevřeno mají v sobotu od devíti do 14.00 a od 15.00 do 20.00malý bazén a do 21.00 velký bazén. v neděli mají otevřeno pro rodiče s malými dětmi od 9.00 do 11.00 a pro veřejnost od 1.00 do 21.00.

                Reagovat
                Eliška
                • oteření KPB

                  25. 03. 2009

                  Plavecký bazén Klatovy byl uveden do provozu v září roku 1992.

                  Reagovat
                  TSMK
                  • dotaz

                    26. 04. 2009

                    Dobrý den nabízí váš bazén plavání pro batolata ?jestliže ano prosím o zaslání tel.kontaktu na tento kurz.Díky

                    Reagovat
                    Roxana
                    • dotaz

                      1. 07. 2011

                      Funguje jeste u vás ten koutek pro nudisty??? dik za odpoved. ...Pavla

                      Reagovat
                      • 15. 08. 2011

                        funguje v bazénu nějaké cvičení (AEROBIK)??v kolik a kdy???děkuji..

                        Reagovat
                        • AhmedMalik

                          10. 02. 2023

                          I would like to ask when is this swimming pool open Please reply directly to my email Thank you

                          Reagovat
                        • good

                          9. 06. 2023

                          Your thorough research, logical reasoning, and engaging Pokemon Infinite Fusion writing style have captivated my attention and expanded my knowledge. Thank you for shedding light on this topic and igniting my

                          Reagovat