Pec pod Sněžkou - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Varování

    22. 10. 2008

    Ahoj všichni,krkonoše jsou velmi krásné ale vyberte si jinou chalupu. Pobyt byl hrozný,kvůli dluhům provozovatelů nás obtěžovali exekutoři a policie,krade se tam.Rozhodně vynechte Děčínskou boudu pokud nechcete přijít o své věci a o peníze.

    Reagovat
    jana slavičková
    • 31. 10. 2008

      Tyto údaje se nezakládaj na pravdě a je to osobni utok pana S.T.zTrutnova který je odsouzen za krádeže zemědělské techn.Tyto osobní útoky se zvyšují proto majitel ojektu bude nucen podat trestní oznámení.

      Reagovat
      Pepa Holub
      • 31. 10. 2008

        Majitel objektu může klidně podat trestní oznámení,alespoň se sám přesvědčí komu chalupu pronajal.Provozovatel Mlejnek je sám odsouzen za krádež,stejně tak jeho bratr a další trestné činnosti se stále vyšetřují a také se dozví výše dluhu provozovatelů Mle

        Reagovat
        Jana slavíčková
        • 1. 11. 2008

          I já mohu potvrdit špatné zkušenosti s provozovateli boudy man.Mlejnkovými. Pro svého klienta vymáhám po nich více jak 1.5mil kč tak jsem si byl boudu obhlédnout.Zmiňovaný panT.S. je asi můj klient kterému Mlejnkovi dluží,škoda způsobená trestnou činnost

          Reagovat
          Josef Suk
          • 1. 11. 2008

            Je možné zě to je Váš klient pan Skohoutil z Trutnova ale to by jste musel vymáhat dluhy u něho které spáchal svou trestnou činností a dluží cirka 3 mil.korun krádežemi zemědělské techniky a způsobil tím nemalé škody které páchal s mým bratrem Ondřejem kt

            Reagovat
            David Mlejnek
            • 2. 11. 2008

              Pane Mlejnku bohužel ste ukázal opětovně svou trapnost.Za krádež ste odsouzen a další na vás čekají,nicméně co se týče vámi zmiňovaných krádežích byste se měl lépe informovat,kromě toho že ste se na nich také podílel,je svědecký důkaz a dále je ještě důka

              Reagovat
              Tomáš
              • 10. 11. 2008

                Vážení,v 5 příspěvku jsou nepravdivé skutečnosti a křivé obvinění,klientovi jsem doporučil podání trest.ozn..Proto využívám tohoto příspěvku a žádám všechny kteří mají podobné zkušenosti s provozovateli uvedené boudy,ty kterým provoz. také dluží aby mě ko

                Reagovat
                Josef
                • 10. 11. 2008

                  přidávám svůj email k případnému kontaktu [email protected]

                  Reagovat
                  Josef
                  • 12. 11. 2008

                    Dobrý den Pane Suk minule jste psal že jste obhlížel objekt pokud vám nebo vašemu klientovi něco dlužím máte možnost nás kontaktovat normální cestou a ne se schovávat v lese a vymýšlet si tyto trapné příspěvky.Tak zase někdy a pozdravujte Toma.

                    Reagovat
                    David Mlejnek
                    • 21. 11. 2008

                      Tak co pane Suk už dlouho nic nepíšete docela je tady nuda.

                      Reagovat
                      TondaDvořák
                      • 23. 11. 2008

                        lhát můžete jak chcete mlejnku,dlužíte krom jiného třeba za nakladač který ste ukradl a ste taky za krádež odsouzen

                        Reagovat
                        j.
                        • 23. 11. 2008

                          hlavně jestli nelžete vy pane j je divné že umíte psát když máte epileptické ložisko a trpíte ztrátou paměti

                          Reagovat
                          k
                          • 23. 11. 2008

                            to byla ale doba už jsem se bál o vaše zdraví aby jste nebyl třeba zase hospitalizován

                            Reagovat
                            k
                            • davča

                              25. 12. 2008

                              řekl davča mlejnků a chytl se za srdce a povídá já chudák malý mám aritmii a nemohu se dostavovat k soudu.kdy zaplatíš cos ukrad mlejnku a emingere,nikdy viď tady děláš drsňáka ale před soudy utíkáš ani u jednoho si nebyl a že tě jich ještě čeká.taky tě č

                              Reagovat
                              tom
                              • 25. 12. 2008

                                a drsňáci když o něčem píšete zjistěte si o čem,napsali ste pěknou kravinu.obávám se u vás duševní choroby.jinak jirka je můj zmocnitel trapas že.mě to nepřekvapuje,je mi vás líto dokonce natolik že vám na vánoční svátky odpustíme úrok.kolik dlužíte si ka

                                Reagovat
                                tom
                                • 25. 12. 2008

                                  A mlejnku sem zapoměl,udivuje mě tvá starost o hospitalizaci,měl by si se takhle zajímat o svého bratra,radši mu sežeň fet aby zase neprováděl demonstrativní sebevraždy oběšením nebo podřezáním a podobně,ale jinak mi děláš moc velkou radost,jen tak dál ch

                                  Reagovat
                                  tom
                                  • 26. 12. 2008

                                    Ty ubožáčku piš si co chceš a monitoruj si taky všechno mě to je upně jedno ty se starej o to abys dělal hodnýho synáčka protože by tvoje maminka šíková nemusela najímat ukrajince na tvojí likvidaci protože jak si vspomínáš stejně co ted děláš nám dělals

                                    Reagovat
                                    d
                                    • 26. 12. 2008

                                      Vážení,David Mlejnek a jeho žena,současní provozovatelé Děčínské boudy jsou velmi čestní a pravdomluvní lidé,my všichni věřitelé a sešlo se ná 11 sme lháři a vymýšlíme si,podplácíme úřady a to jen proto aby sme poškodili mlejnkovi sice jsou z nich dluhy n

                                      Reagovat
                                      tomas
                                      • 26. 12. 2008

                                        Jo mlejnkovi ,jen tak dál návštěvnost stoupá.já mám zkušenost s nimi,mlejnková mi dluží už od devadesátých let, dnes více jak miliónkč.Teda mě, pravda mé firmě ÓNIX,abych nebyl taky za blázna i když vlastně,tenkrát byla Mlejnková rozvedená,mlejnkovou se s

                                        Reagovat
                                        Karnet
                                        • 26. 12. 2008

                                          ty chudáčku ubohej samozřejmě jsi tam zapoměl připsat i sebe protože ty jsi nejčestnější z čestných.

                                          Reagovat
                                          d
                                          • 26. 12. 2008

                                            ano všem co dlužíte jsme chudáčkové,schizofrenici ,uchuláci a dalšíí blablablabla běžte se přebalit mlejnkovci a oňdo.pa za 3 týdny jen se prosím oňdo do té doby nepověs nebo nepodřízni ještě rádi si něco přečtem

                                            Reagovat
                                            Tomas
                                            • 26. 12. 2008

                                              jěšte dodatek,já vím ale hold schizofrenikovi to nemyslí tak jako vám kromě té schizofrenie a chudáčka jsem ještě váš věřitel to je blbý co dlužit a ještě vašimi slovi schizofrenikovi,simulantovi,podvodníkovi,udavači apodobně,no já nevím ale to je je něja

                                              Reagovat
                                              Tomas
                                              • 27. 12. 2008

                                                prosímtě ty chudáčku napiš konečně už něco nového tohle je ohraná písnička,byl bych rád kdyby si se už nadále neotíral o mého bratra pokud vím byli jste dobrými kamarády než jsi se snažil hodit celou vinu na něj a dokonce i na tvého bratra jakuba který ja

                                                Reagovat
                                                d
                                                • 2. 01. 2009

                                                  Provomocným rozsudkem číslo 16T195/2007 soudkyně Pavla Novotná telefon 499 857 211 byl David Mlejnek odsouzen za krádež.Rozsudek k dispozici,spolu s dalšími 3 rozsudky civilního soudu taktéž v Trutnově.Po Tomově návratu budou podány další žaloby na

                                                  Reagovat
                                                  Josef S
                                                  • 2. 01. 2009

                                                    Pro vás Davide Mlejnku,je zajímavé že takto komunikujete jak o život,kdež to dopisy si nepřebíráte.Především Tom vám nic ani vašemu bratrovi nedluží a také vám nic neukradl.Kdežto vy Mlejnku a váš bratr jste okradl nejen jeho ale jeho matku kterou zde

                                                    Reagovat
                                                    Josef S
                                                    • 2. 01. 2009

                                                      já musím k tomu dodat že ani samotná krádež provedená Mlejnkem a spol. nebyla obyčejná Tomínovi nezbyli ani takové věci jako zubní kartáček,základní oblečení a dokonce i spodní prádlo.Zůstalo mu jen to co měl na sobě,tak Mlejnku až budeš zase vypravova

                                                      Reagovat
                                                      Jana Slavíčková
                                                      • 21. 01. 2009

                                                        Výpis z usnesení statního zástupce: David Mlejnek nastražil ampuli s údajně neznámou látkou a nahlásil udajně nahodný nález a že se jedná o nebezpečnou látku,k tomuto přiložil několik fiktivních dokumentů.Šetřením bylo zjištěno že tato ampule s látkou nen

                                                        Reagovat
                                                        J
                                                        • 31. 01. 2009

                                                          Zvrhlík se vrátil,blázen je zpět,schyzofrenik je tady.Ale,ajajaj Davčo Mlejnků nepřekvapil si mě.Z dluhů si nic nezaplatil.No jo,co s tebou,do konkurzu?to by bylo viď.Každýmu by si vypravoval jak je to zmanipulovaný a tak podobně že,ani mě to už nebaví ps

                                                          Reagovat
                                                          t
                                                          • 3. 02. 2009

                                                            Já velký to zvrhlýk,jsem Davčo Mlejnků zapoměl na něco důležitého.Víš jak si mi ukradl krom jiného i doklady od složení zkoušky na zbrojní průkaz.Vím že je ještě máš,na té Děčínské boudě,ikdyž mi uchází smysl tohoto tvého počinu stejně jako ukradení všech

                                                            Reagovat
                                                            t
                                                            • Felix

                                                              23. 02. 2009

                                                              Dobrý den chci se zeptat jestli bise našla uvás práce v Peci pokut je možno .Mij kontakt na mobil : 773180187 děkuji pan Felix Badžo

                                                              Reagovat
                                                              Felix Badžo
                                                              • Felix

                                                                23. 02. 2009

                                                                Rád jezdím na hory do Pece a pokut bi bila práce bil bich rád děkuji pan Felix Badžo

                                                                Reagovat
                                                                Felix Badžo
                                                                • Děčínská bouda

                                                                  13. 03. 2010

                                                                  Mlejnkovi z děčínské boudy stále nezaplatili ani část ze svých dluhů a ty stále rostou.Jejich dluhy jsou v miliónových výší.A jsou vyšetřováni pro rozáhlou trestnou činnost.A to i k lživým vyjádření na této stránce.Byli odsouzeni za krádež,podvod s nemovi

                                                                  Reagovat
                                                                • Mlejnkovi provozovatelé Děčínské Boudy

                                                                  13. 03. 2010

                                                                  Mlejnkovi z Děčínské boudy můžete schovávat za svoje ubohé lži a šířit tady pomluvy.Ste řádně odsouzeni,k soudům ste ani nepřišli,je ubohé myslet si že za ty podvody,rabování,krádež,lhaní,pomlouvání a tak dále neponesete následky.Vůbec nejlepší je když ta

                                                                  Reagovat
                                                                  • Děčínská Bouda

                                                                    29. 03. 2010

                                                                    Dvavid Mlejnek z Děčínské boudy se k soudu opět nedostavil,měl vysvětlit krom jiného šíření svých lží o mě a mé matce.U soudu bylo jasně řečeno že Mlejnek svým pomlouváním se snaží ze své situace vylhat a odvrátit pozornost od svých trestných činů a dluhů

                                                                    Reagovat
                                                                    • Mlejnkovi děčínská bouda

                                                                      29. 03. 2010

                                                                      Já T.Skohoutil Mlejnkovím nic nedlužím,naopak Mlejnkovi z Děčínské boudy dluží krom jiným mě T.Skohotilovi a mé matce pomluvi které o mě šíří úředně nikdy nepotvrdí takže vše co zde napsal je lež.Je to lhář,zloděj a především neplatič

                                                                      Reagovat
                                                                      • Děčínská bouda -David Mlejnek,Radomíra Mlejnková

                                                                        1. 07. 2010

                                                                        Uběhl nějaký ten čas Mlejnkovým z Děčínské boudy dluhy opět narostli,stále nezaplatili ani korunu a stále šíří o mě a mé manželce lživé pomluvy,o nás tedy o lidech které podvedli okradli atd.Placení dluhů se snaží vyhýbat tím že Děčínskou boudu jako provo

                                                                        Reagovat
                                                                        • příspěvek

                                                                          10. 07. 2010

                                                                          Nejlepší je když dlužník (mlejnek)napadá věřitele(Tom Skohoutil,můj manžel) kterému dluží a neplatí,jen místo toho píše ty bláboli J.Skohoutilová

                                                                          Reagovat
                                                                          • zničit Krtka

                                                                            2. 03. 2012

                                                                            To je hezke povídání,škoda jen,že to nevychází na DVD.

                                                                            Reagovat
                                                                            • Varování !!

                                                                              1. 06. 2013

                                                                              pozor na Blanku Valachovičovou kdysi Arnoštovou z Horního Starého Města je to podvodnice a zlodějka chodí provozuje s mužskými sex za peníze a poté je okrade pozor na ní !

                                                                              Reagovat
                                                                              • Varování !!

                                                                                1. 06. 2013

                                                                                pozor na Blanku Valachovičovou kdysi Arnoštovou z Horního Starého Města je to podvodnice a zlodějka chodí provozuje s mužskými sex za peníze a poté je okrade pozor na ní !

                                                                                Reagovat
                                                                                • Varování !!

                                                                                  1. 06. 2013

                                                                                  pozor na Blanku Valachovičovou kdysi Arnoštovou z Horního Starého Města je to podvodnice a zlodějka chodí provozuje s mužskými sex za peníze a poté je okrade pozor na ní !

                                                                                  Reagovat
                                                                                  • Varování !!

                                                                                    1. 06. 2013

                                                                                    JO BLANKA ARNOŠTOVÁ TO JE VYHLÁŠENÁ ZLODĚJKA A KUPLÍŘKA PRODÁVÁ NEZLETILÉ HOLKY DO ITÁLIE A NĚMECKA MOJÍ DCERU MÁLEM PRODALA NA ŠTĚSTÍ SE JÍ TO NEPOVEDLO POZOR NA NÍ JE TO FAKT MRCHA. VENDULA.

                                                                                    Reagovat
                                                                                • 7. 07. 2015

                                                                                  proč ty pomluvy, na boudě je krásně

                                                                                  Reagovat
                                                                                  • 10. 01. 2016

                                                                                    Co to je za keci. David a Radka Mlejnkovi jsou čestní a nesmírně pohostiní. Na Děčínské boudě je krásně a všem ji vřele doporučuji

                                                                                    Reagovat
                                                                                    • mtom

                                                                                      22. 08. 2022

                                                                                      I would really love to guest post on your blog. 數學補習

                                                                                      Reagovat