Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Vaniškovce

    6. 06. 2008

    Nádherně zasazená obec do krajiny. Výhodou je, že leží mimo hlavní silnici. Chybí mi popis z historie.

    Reagovat
    Pavel Vaniš
    • vaniskovce

      22. 09. 2008

      vaniskovce sa mi pacia bola som tam asi 3 krat a velmi sa mi tam pacilo.je to mala dedinka s prijemnimy ludmi.

      Reagovat
      hviezdicka
      • vaniskovce

        22. 10. 2008

        Je to dobra dedina s užasnutý ludmi

        Reagovat
        Pato
        • hodnoceni

          23. 11. 2008

          som rodak s vaniskovec bydlim na severni morave ale vaniskovce su pre mna najkrasnejse rad sa tam vraciam mam tam hodne kamaradu su jako moja rodina

          Reagovat
          FRANTA
          • HODNOCENÍ

            23. 11. 2008

            MÁM MANŽELA Z VANIŠKOVEC MOC RÁDA TAM JEZDÍM JE TAM KRÁSNA PŘÍRODA A VELMI DOBŘÍ LIDÉ OD VELKÉHO MĚSTA JE TO OPRAVDU BALZAM NA DUŠI

            Reagovat
            VĚRA
            • jeremy

              8. 12. 2008

              Moj otec je s Vaniskoviec.Casto sme tam chodievali k starym rodicom{neboztikovia}.Teraz tam byvame.Ja osobne nie ale moja rodina.Na Vaniskovce nezabudnem nikdy lebo je to ticha krasna dedina

              Reagovat
              Lucia
              • Nová web stránka o obci Vaniškovce

                3. 03. 2009

                Ďakujem za všetky komentáre, ktoré ste dali na túto stránku, som milo prekvapená, že poznáte obec Vaniškovce, navštívili ste ju a hlavne, že sa vám u nás páčilo :) Ak by ste mali záujem dozvedieť sa viac zaujímavých informácií o obci a jej okolí navštívt

                Reagovat
                • 7. 03. 2009

                  Najkrajsie spomienky mam na tu obec.Vlete je tam uzastne krasne a prazdniny si mozes uzit.Priroda v lete je je tam nadherne vonava.Ta dedina ta prinesie k ukludneniu.Chyba mi to.

                  Reagovat
                  Lusiana