Buddha-Bar Hotel Prague ubytování Praha

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel ***** > Buddha-Bar Hotel Prague

Fotografie uživatelů (10)

Buddha-Bar Hotel Prague Buddha-Bar Hotel Prague Buddha-Bar Hotel Prague zobrazit všechny fotografie

Buddha-Bar Hotel Prague

Jakubská 649/8, 11000 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Buddha-Bar Hotel Prague *****

Buddha-Bar Hotel Prague se stal prvním hotelem z nové, celosvětové sítě Buddha-Bar Hotels & Resorts, která usiluje o překročení i těch nejvyšších standardů pětihvězdičkových hotelů. Svým hostům chceme dopřát pobyt inspirovaný jedinečným životním stylem, jenž si podmaní všechny lidské smysly. Buddha-Bar Hotel Prague v samém centru Prahynabízí ubytování v 35 pokojích a třech stylových apartmánech.

Zaslat poptávku

Pokoje - Buddha-Bar Hotel Prague

Pokoje dosahují plochy okolo 39 metrů čtverečních, některé z nich disponují terasou nebo japonskou zahradou, jiné využívají členitosti objektu a dispozic podkroví.
Relaxaci a vysoký komfort na pokojích zajistí jejich technické vybavení - sprchy s efektem deště, toalety na dálkové ovládání, televizory zabudované v koupelnových zrcadlech nebo kávovar a minibar.

Hosté mohou využívat také fitness, parní lázeň, vířivou vanu a mají-li zájem, mohou si dopřát také privátní Buddhattitude Spa Treatement přímo na pokoji.

Gastronomie - Buddha-Bar Hotel Prague

Pro hosty Siddharta Café sestavil šéfkuchař menu všech chutí a vůní světové kuchyně, které je stejně tak rafinované jako chutné. Snídaně pro hotelové hosty i příchozí zvenčí se podává od 6:30 do 11:00 hodin, od 11:30 se pak servíruje obědové menu, snack, večeře, koktejly až do pozdních nočních hodin

Okolí - Buddha-Bar Hotel Prague

Buddha-Bar Hotel Prague se nachází v živoucím srdci Prahy, na Jakubské ulici nedaleko Staroměstského náměstí, v sousedství kostela sv. Jakuba.

Vyberte si nabídky ubytování Praha. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Buddha-Bar Hotel Prague

Jakubská 649/8,Praha 11000

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: buddha-hotel@hotel.cz

Buddha-Bar Hotel Prague - galerie

Buddha-Bar Hotel Prague - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x