Hostel a ubytovna Libeň ubytování Praha

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel ** > Hostel a ubytovna Libeň

Fotografie uživatelů (20)

Hostel a ubytovna Libeň Hostel a ubytovna Libeň Hostel a ubytovna Libeň zobrazit všechny fotografie

Hostel a ubytovna Libeň

U Meteoru 29/37, 18000 Praha

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hostel-a-ubytovna-liben@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hostel a ubytovna Libeň **

Ubytovna má 31 pokojů s kapacitou 81 lůžek – v tomto rozložení: 19 třílůžkových a 12 dvoulůžkových. Každý pokoj je vybaven umyvadlem s teplou i studenou vodou, televizí + viz foto. Na pokoji je možnost připojení k Wi-Fi síti – internet ZDARMA. Na každém patře je společné sociální zařízení pro pokoje, rozdělené vždy pro muže a ženy. Ubytovna disponuje společnou kuchyňkou, která je vybavena lednicí, sporákem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, kde mají hosté možnost přípravy vlastního stravování. Recepce je k dispozici 24hodin denně. Ubytovna má výhodnou polohu v klidné části Libně a blízkosti stanice metra B Palmovka. Spojení od metra Palmovka tramvají č. 3,10 a noční 53 do zastávky Stejskalova.

Zaslat poptávku

Okolí - Hostel a ubytovna Libeň

Ve vedlejší budově je restaurace, kde je možnost celodenního stravování. Vzdálenost od centra je cca 15 minut MHD. Poloha objektu umožňuje různé sportovní vyžití, např. nohejbal, volejbal a zejména cykloturistiku. K výletům je možno využít Thomayerovy sady, po pravém břehu Vltavy dojít až do zoologické zahrady a dále po navigaci až k přívozu do Roztok u Prahy. Ze ZOO se přes lávku dostanete do Stromovky. Ze Stromovky je pak dále možnost dojít přes Letenské sady až na Pražský hrad.

Máte-li zájem o další ubytování Praha, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hostel a ubytovna Libeň

U Meteoru 29/37,Praha 18000

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hostel-a-ubytovna-liben@hotel.cz

Hostel a ubytovna Libeň - galerie

Hostel a ubytovna Libeň - Hodnocení

33x
46x
21x
3x
1x