Hostel Miles ubytování Praha

Fotografie uživatelů (10)

Hostel Miles Hostel Miles Hostel Miles zobrazit všechny fotografie

Hostel Miles

Vodičkova 38, 11000 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hostel Miles

Hostel Miles je malým a útulným hostelem pro všechny návštěvníky, kteří dokáží ocenit to, že se zařízení nachází přímo v centru města Prahy. Dokonalá čistota a bezpečí, velmi komfortní postele, 100% nekuřácké prostředí, rychlé a stabilní připojení k síti Wi-Fi ve všech pokojích, v horkých letních dnech klimatizace, férové ceny bez provize v naší směnárně, ranní káva zdarma a mnohem více.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hostel Miles

Během Vašeho pobytu vám nabízíme prostorné noclehárny i soukromé dvoulůžkové pokoje, bezplatný internet na dvou počítačích, které se nacházejí ve společných prostorách nebo rychlé a stabilní připojení na bezplatnou Wi-Fi ve všech pokojích. Povlečení je v ceně ubytování, možnost půjčení bezpečnostní skříňky nebo ručníků k pronájmu.

Dvoulůžkové pokoje a apartmán jsou privátní pokoje, lze je tedy objednat pouze jako celý pokoj (není možné objednat pouze jedno lůžko v privátním dvoulůžkovém pokoji).

Gastronomie - Hostel Miles

Základní kuchyň s vařičem, toustovačem, mikrovlnnou troubou a velkou lednicí, káva a čaj zdarma.

Další informace

Při pobytu v Hostelu Miles můžete parkovat v Garážích Slovan za 60,- Kč/hod., Parkování Florenc za 25,- Kč/hod. nebo zdarma na ulici Zborovská od č. p. 25 až na konec ulice a poté se vrátit do hostelu tramvají č. 14.

Máte-li zájem o další ubytování Praha, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hostel Miles

Vodičkova 38,Praha 11000

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hostel-miles@hotel.cz

Hostel Miles - galerie

Hostel Miles - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x