HOTEL ILF ubytování Praha

Fotografie uživatelů (10)

HOTEL ILF HOTEL ILF HOTEL ILF zobrazit všechny fotografie

HOTEL ILF

Budějovická 15/743, 14000 Praha

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-ilf@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL ILF ***

Hotel ILF se nachází nedaleko stanice metra Budějovická v Praze 4 - Michle. Hotel je primárně určen k organizování konferencí, symposií, lékařských stáží apod., které organizuje především IPVZ Praha. Hotel ILF disponuje lůžkovou kapacitou pro 326 hostů, ubytování je možné v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a v suitech. V celém hotelu je možnost připojení na Wi-fi internet zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL ILF

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, SAT TV, telefon s přímou provolbou, Wifi připojení na internet zdarma. Polovina pokojů je zařízena pro studijní účely lékařské klientely.

Gastronomie - HOTEL ILF

Součástí Hotelu ILF je i restaurace a letní zahrádka s pestrou nabídkou mezinárodní kuchyně, kavárna s letní terasou. Kavárna má nepřetržitý provoz.

Dostupnost - HOTEL ILF

Hotel je velmi výhodně položen v klidné zóně Prahy 4, poblíž dálnice Praha-Brno (D1) a je spojen s centrem Prahy metrem ze stanice Budějovická. Cesta do centra města a na blízký Vyšehard Vám nepotrvá více než 10 minut.

Vyberte si nabídky ubytování Praha. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL ILF

Budějovická 15/743,Praha 14000

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-ilf@hotel.cz

HOTEL ILF - galerie

HOTEL ILF - Hodnocení

46x
15x
6x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 88%

 • Ondrej Greguš

  Vysoko profesionálne správanie na recepcii. Parkovanie za ďalší poplatok. wifi v cene. V kúpeľni nie je šampón. Raňajkové menu chudobné.

 • Jan Deak

  Na taký velký hotel je tam malá miestnosť na raňajky, v čase nejakého veľkého sympózia so začiatkom o 8:00 sa o 7:00 natlačí na raňajky 200 ludí naraz, kapacita jadálne nestačí. Ďalej je vo vedľajšej budove nejaké technologické zariadenie ktoré sa zapína v noci a hučí, pri otvorenom okne to v noci ruší.

 • Luděk Týce MUDr

  Personál vstřícný, ubytování s malým díttem bylo dobré.

 • Michal Glaser

  slusny hotel s dobrym pomerem cena/vykon a i personal - zvlaste na recepci, byl vlidny a ochotny

 • Miloslav Hůlka, ing.

  byli jsme hodně spokojeni, personál vystupoval příjemně a profesionálně, velmi příjemná byla zejména obsluhující číšnice v restauraci v sobotu v podvečer.

 • Petr Koška

  Vysoce hodnotím nabídku služby pro parkování. Ač jsem poslední den pobytu opouštěl hotel v ranních hodinách, parkovat mi bylo umožněno ještě po celý den až do večerních hodin.

 • Stanislav MUDr. Zeman

  Překvapivý byl požadavek na plnou úhradu pobytu předem na začátku ubytování - s obdobným postupem ze strany ubytovacího zařízení jsem se setkal poprvé. Neobvyklé u takového zařízení bylo roztrpčení na recepci za žádost o vypsání daňového dokladu při prodeji lístků na MHD, které bez propisu pak vypsáno. Jinak se jedná o cenově dostupný a vcelku čistý hotel i pro tuzemskou klientelu s dobrou možností a za rozumnou cenu bezpečného chráněného parkování, blízko městské hromadné dopravy a jeho rychlou dostupností do centra Prahy. Vcelku chudý, nevýrazný a neměnný ranní snídaňový "švédský stůl"

 • Anonym

  Možná je to hloupost ale při služebních cestách mi chybí fén na pokoji.

 • Igor Fryč

  Vzhledem k ceně je absence ledničky na pokoji zarážející. Stejně tak úroveň sociálního zařízení. Nicméně situování hotelu je ideální. Zejména pro člověka, který je v Praze služebně.

 • Anonym

  OK, doporučuji.

Celkem záznamů: 13
1 2