Hotel Markéta ubytování Praha

Fotografie uživatelů (14)

Hotel Markéta Hotel Markéta Hotel Markéta zobrazit všechny fotografie

Hotel Markéta

Na Petynce 45 , 16900 Praha

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-marketa@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Markéta ***

Kompletně zrenovovaný Hotel Markéta s rodinnou atmosférou se nachází v rezidenční čtvrti Prahy 6, nedaleko Pražského hradu a historického centra města. Hotel Markéta disponuje 26 standardně vybavenými pokoji s Wi-Fi připojením k internetu a příjemně zařízenou snídaňovou restaurací. Pro hotelové hosty je k dispozici parkoviště a trezor na recepci. V blízkosti hotelu se nachází známý Břevnovský klášter (nejstarší mužský klášter v České republice). Pro relaxaci a pobyt v přírodě je ideální nedaleký park Hvězda, koupaliště Petynka s řadou sportovních aktivit nebo park Ladronka se sportovními příležitostmi jako jsou kolečkové brusle, cyklistika nebo bowling.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Markéta

Vybavení pokojů: * Satelitní TV * Telefon s přímou provolbou * ZDARMA WiFi internetové připojení * Pracovní stůl a židle * Koupelna se sprchou a WC * Vyhřívaný koupelnový žebřík * Vysoušeč vlasů

Gastronomie - Hotel Markéta

Snídaně formou bufetu je podávána v hotelové restauraci od 07:00 do 10:00.

Okolí - Hotel Markéta

V blízkosti hotelu se nachází známý Břevnovský klášter (nejstarší mužský klášter v České republice). Pro relaxaci a pobyt v přírodě je ideální nedaleký park Hvězda, koupaliště Petynka s řadou sportovních aktivit nebo park Ladronka se sportovními příležitostmi jako jsou kolečkové brusle, cyklistika nebo bowling.

Dostupnost - Hotel Markéta

Městskou hromadnou dopravou k Hotelu Markéta * zastávka tramvaje Drinopol (tramvaj číslo 22, 25) * zastávka autobusu Kajetánka (autobus číslo 174, 180) Letadlem Z Mezinárodního letiště Praha Ruzyně autobusem číslo 119 do zastávky Dejvická. Ze zastávky Dejvická autobusem číslo 180 do zastávky Kajetánka. Vlakem Z Hlavního nádraží metrem C do zastávky Vltavská. Ze zastávky Vltavská tramvají č. 25 do zastávky Drinopol.

Další informace

Ceny nezahrnují městský poplatek. Městský poplatek je 15 CZK/0.60 € za osobu a noc.

Vyberte si nabídky ubytování Praha. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Markéta

Na Petynce 45 ,Praha 16900

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-marketa@hotel.cz

Hotel Markéta - galerie

Hotel Markéta - Hodnocení

46x
14x
2x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Alena

  Personál hotelu je vysoce profesionální a zároveň velmi příjemný a ochotný. Hotel je velmi vkusně a čistě vybaven. Dýchne na Vás útulná atmosféra, nic neosobního. Lokalita je velmi klidná a přestože se to nezdá, dostupnost do centra i na pražský hrad je velmi jednoduchá a rychlá, a to jak vlastním vozem, tak i MHD.

 • Martin Bruha

  Hotel Markéta,Praha - Břevnov, doporučuji všem, výborná poloha v centru Prahy. Dobré služby,příjemné prostředí, ochotný a příjemný personál, dobrá cena.

 • Vlastimil Koditek

  Vstřícný personál, hotel lehce používaný, ale čistý, bez připomínek.

 • Hana Jindřichová

  Byli jsme spokojeni,nemám žádné výhrady.Jen možná škoda,že hotel nemá vyhrazené parkoviště pro své hosty...

 • Jiří Zbořil

  Velice ochotný personál.

 • Radek Pelouch

  S pobytem jsme byli spokojeni. Jediným nedostatkem byl hluk z chodby a jiných pokojů, který byl na pokoji slyšet. Ostatní služby byly výborné, protředí čisté a standartní. Určitě odpovídající poměr cena/kvalita.

 • hannah anthony

  staff very friendly and welcoming.

 • Ivana Holanová

  Byli jsme spokojeni.

Celkem záznamů: 18
1 2