HOTEL CHODOV PRAHA ubytování Praha

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel ** > HOTEL CHODOV PRAHA

Fotografie uživatelů (14)

HOTEL CHODOV PRAHA HOTEL CHODOV PRAHA HOTEL CHODOV PRAHA zobrazit všechny fotografie

HOTEL CHODOV PRAHA

Mírového hnutí 2137/7, 14900 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL CHODOV PRAHA **

Hotel Chodov na Praze 4 nabízí pohodlné ubytování obklopené zelení nedalekého přírodního parku Hostivař v těsné blízkosti plaveckého areálu Jedenáctka VS. Ubytování v Hotelu Chodov, to je kvalitní ubytování s možností sportu a relaxace v přímém okolí hotelu. Nabízíme Vám pohodlné ubytování ve třech kategoriích - Superior+, Superior a Budget. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Na všech pokojích je WI-FI zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL CHODOV PRAHA

Vybavení:  Manželské nebo oddělené postele, osuška, toaleta a koupelna je součástí pokoje check in/out 14:00 / 10:00  Snídaně formou bufetu: 07:00 - 10:00 Zapůjčení žehličky zdarma Parking zdarma před hotelem Domácí zvířata povolena pouze po předchozí domluvě s hotelem za úklidovou taxu 150 Kč.

Gastronomie - HOTEL CHODOV PRAHA

Pivnice U Bazénu je otevřena denně od 11:00 do 23 hodin. Restaurace je nekuřácká.

Okolí - HOTEL CHODOV PRAHA

Do centra města se z Hotelu Chodov dostanete za 20 min. V okolí hotelu najdete nákupní centrum "Chodov" spolu s administrativním centrem "The Park", Mercedes ČR, Státní archív a Centrum Pohybové medicíny. Zastávka autobusu je přímo před hotelem, na metro C - stanice Chodov jsou to 3 zastávky. Nedaleký lesopark vybízí k procházce.

Dostupnost - HOTEL CHODOV PRAHA

# Metrem se k nám dostanete trasou "C" na stanici Chodov , kde snadno přestoupíte na autobusovou linku číslo 197, směr Háje, vystoupíte na 3. zastávce "Brodského".
# Autem z dálnice D1 Praha - Brno (vzdálena 1 km od hotelu): Při jízdě směrem z Prahy do Brna: * Odbočte z dálnice na Nákupní centrum CHODOV (výjezd až za EXITEM č.1)
* Nezajíždějte do garáží nákupního centra a na světelné křižovatce se dejte doprava . Právě se nacházíte na ulici Mírového hnutí, dojedete na kruhový objezd pod mostem, pojdete rovně a po několika stech metrech uvidíte na levé straně modrou budovu Hotelu Chodov.

Při jízdě směrem z Brna do Prahy:
* Použijete EXIT 2, směr stanice metra Opatov. Dále pokračujte až na kruhový objezd, kde odbočíte druhou ulicí vpravo směr HOSTIVAŘ a budete pokračovat v jízdě až na druhou světelnou křižovatku, na které odbočíte vlevo a po cca. 200 metrech na pravé straně ulice Mírového hnutí se nachází hotel Chodov

Vyberte si nabídky ubytování Praha. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL CHODOV PRAHA

Mírového hnutí 2137/7,Praha 14900

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotelchodov@hotel.cz

HOTEL CHODOV PRAHA - galerie

HOTEL CHODOV PRAHA - Hodnocení

16x
18x
6x
7x
3x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 68%

 • Jaroslava Voleská

  Hotel je již dosti opotřebovaný, ale uvnitř čistý. Personál je ochotný Vám být nápomocný.

 • Rudolf Kolb

  Jednoduchý hotel pro nenáročné. Televize na pokoji by mohla fungovat napoprvé a chybějící žárovku v lampičce by personál mohl taky vyměnit bez toho aby jim o tom host řekl. Pokoj čistý, jednoduše zařízený, kupodivu velmi slušná kuchyně a dobrá obsluha. Celkově jsem byl spíše spokojen až na těch pár maličkostí...

 • Host

  Kategoria 3* hotela s porovnanim inych 3* hotelov v Prahe ja nadnesena. Znizenie kategorie hotela na 2* hotel by Hotelu Chodov iba prospela.

 • Edvard Jursa

  záclony a závěsy na pokojích jsou natahané a znehodnocují dobrý pocit, kvalita pokoje odpovídá ceně do 500 Kč.

 • Kateřina Mullerová

  Velmi příjemný personál, vynikající nově otevřená restaurace. Starší ale perfektně čistý hotel pro nenáročné, doporučuji.

 • PaedDr. Jaromír Stratil

  super

 • Pavel Havran

  Ubytovací komplex byl původně postaven pro potřeby přilehlého sportovního zařízení a podle toho také vypadá.Ubytovna pro sportovce.(né že by byli něco druhořadého,ale v době vzniku byl ten pohled takový spíš spartánský)Jinak správě budov se velká snaha nedá upřít.Měli jsme se dobře,počasí skvělé.Pobyt v klidu,s každým se zaměstnanců jsme vycházeli výborně.

 • Jana Šilerová

  Byla jsem velmi spokojená, překvapilo mě milé a profesionální chování celého personálu a celkově příjemná atmosféra hotelu.

 • Hana Karafiátová

  Byla jsem ubytovaná jen krátce, a i přes to tento hotel doporučuji a příště se ráda zase ubytuji.