Hotel Three Storks ubytování Praha

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel ***** > Hotel Three Storks

Fotografie uživatelů (38)

Hotel Three Storks Hotel Three Storks Hotel Three Storks zobrazit všechny fotografie

Hotel Three Storks

Valdštejnské náměstí 8, 11800 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Three Storks *****

Dovolujeme si Vám nabídnout výjimečné a originální prostředí navržené architektonickým studiem AI DESIGN ve spolupráci s ateliérem Eva Jiřičná Architects v Londýně, které je citlivě zasazeno do prostor historického domu a vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem. Při rekonstrukci objektu byl kladen hlavní důraz na použití čistých linií a kombinací přírodních materiálů, kovu, kamene, skla a dřeva. Nejen pro pobyty služebního charakteru je k dispozici internet s vysokorychlostním Wi-Fi připojením s možností zapůjčení osobního počítače i veškerý sekretářský servis. Vybavení hotelových pokojů i veřejných prostor odpovídá evropským bezpečnostním i požárním standardům.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Three Storks

U Non Refundable Rate bude cena za ubytování stržena z kreditní karty ihned po potvrzení rezervace.

Hotel U tří čápů nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích De Luxe, 8 dvoulůžkových pokojích standard a 2 jednolůžkových pokojích. Nízký počet pokojů zaručuje intimitu a útulnost prostředí malého hotelu, zároveň však splňuje i nároky na kvalitu a servis 5 hvězdičkového standardu světové úrovně. Všechny pokoje jsou včetně luxusního příslušenství, které je originálně zakomponované do prostoru, moderní koupelny jsou vybavené sprchou či vanou. Hosté mají v pokojích k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Pro zpříjemnění pobytu jsou zde instalovány LCD televizory se satelitním příjmem a DVD přehrávače s širokou nabídkou titulů.

Gastronomie - Hotel Three Storks

Přijměte pozvání do nově zrekonstruované restaurace Waldštejnská hospoda s tradicí již od 30. let minulého století, nacházející se v kouzelném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem.Pochutnat si zde můžete nejen na tradiční české kuchyni s pečenou kachnou se zelím a houskovým knedlíkem, ale i na lákavých zvěřinových specialitách či výběru francouzské kulinářské provenience. Kulinářské umění harmonicky doplňují vína světových značek s profesionálním somelierským servisem.

Okolí - Hotel Three Storks

Luxusní 5 hvězdičkový boutique hotel U Tří Čápů situovaný v kouzelném, klidném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem, v blízkosti turisticky atraktivních a vyhledávaných pamětihodností a vyhlášených restaurací

Další informace

Parkování 24 hodin/550,-CZK. Po sedmé hodině večer extra poplatek za odvoz auta do garáže 300,-CZK.

Ubytování Praha – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Three Storks

Valdštejnské náměstí 8,Praha 11800

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: three-storks@hotel.cz

Hotel Three Storks - galerie

Hotel Three Storks - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x