Hotel Záviš z Falkenštejna ubytování Hluboká nad Vltavou

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Záviš z Falkenštejna

Fotografie uživatelů (42)

Hotel Záviš z Falkenštejna Hotel Záviš z Falkenštejna Hotel Záviš z Falkenštejna zobrazit všechny fotografie

Hotel Záviš z Falkenštejna

Náměstí Čsl. armády 25, 37341 Hluboká nad Vltavou

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-zavis@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Záviš z Falkenštejna ****

Hotel Záviš z Falkenštejna o celkové kapacitě 50 lůžek, kterou je možno navýšit o 8 přistýlek, nabízí ubytování ve 28 pokojích. Jedná se o 6 jednolůžkových pokojů, 18 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány, které mohou hostům poskytnout ještě větší komfort. V hotelu jsou též dva dvoulůžkové pokoje vyhrazené pro osoby s tělesným postižením.
Všechny pokoje a apartmány jsou komfortně vybaveny a poskytují pohodlí odpovídající požadovaným standardům čtyřhvězdičkového hotelu. Část pokojů je s výhledem na náměstí, část na golfové hřiště.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Záviš z Falkenštejna

Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (sprcha v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, vana v apartmánech), vybavení pokoje dále zahrnuje - televizi se satelitem, minibar, fén, rádio, telefon s přímou volbou, trezor, a vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu. Pro větší pohodlí hostů jsou v pokojích umístěny rychlovarné konvice. Apartmány se skládají ze dvou místností - obývacího pokoje, a ložnice.

Gastronomie - Hotel Záviš z Falkenštejna

Naši hosté mohou využít nekuřáckou restauraci s dětským koutkem, ke které přiléhá letní terasa. Příjemné posezení u hořícího krbu je ve sklepní vinárně Šatlava, nebo mohou hosté posedět v turistické restauraci Na Růžku, případně v zastřešené terase, která se v zimě vytápí.

Pro hosty připravíme chutné pokrmy, nabídku jídelního lístku naleznete na našich webových stránkách. Během roku připravujeme také speciální akce - Vepřové či Rybí hody, Velikonoční menu, apod.

 

Okolí - Hotel Záviš z Falkenštejna

Hotel Záviš z Falkenštejna **** se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou, jež je jedním z nejkrásnějších koutů jak Jihočeského kraje, tak celé České republiky. Hluboká nad Vltavou je ideálním místem pro trávení dovolené.

Máte-li zájem o další ubytování Hluboká nad Vltavou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Záviš z Falkenštejna

Náměstí Čsl. armády 25,Hluboká nad Vltavou 37341

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-zavis@hotel.cz

Hotel Záviš z Falkenštejna - galerie

Hotel Záviš z Falkenštejna - Hodnocení

19x
6x
2x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 88%

  • paní Sotonová

    Moc se nám u Vás líbilo a personál byl moc milý a ochotný, určitě doporučím