Hotel GOLD ubytování Český Krumlov

Fotografie uživatelů (11)

Hotel GOLD Hotel GOLD Hotel GOLD zobrazit všechny fotografie

Hotel GOLD

Linecká 55, 38101 Český Krumlov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-gold@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel GOLD ****

Romantický Hotel Gold se nachází v historických prostorách bývalé jezuitské letní rezidence, jež vznikla přestavbou domu rožmberského regenta Jiřího Svérázského mezi lety 1590 a 1662.

Hotel je součástí bývalé jezuitské zahrady, nynějšího městského parku, který lemuje

meandrující řeka Vltava. Kromě ideální polohy v klidném prostředí a přesto jen několik kroků od historického centra, nabízí hotel Gold svým hostům komfortní ubytování ve 27 stylových pokojích, čítající 3 Apartmány, 4 De Luxe pokoje (z nichž jeden je nadstandardně vybavený vlastní saunou a jeden vlastním whirpoolem)      a 20 Standard pokojů. Díky svému historickému původu je každý z hotelových pokojů zcela jedinečný.

Jako jediný z krumlovských hotelů v centru města nabízíme našim hostům vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem, a to přímo u hotelu.

Hostům je dále k dispozici hotelová restaurace Club s kapacitou 50 míst, jež nabízí typicky českou i mezinárodní kuchyni. V letních měsících je samozřejmě otevřena také hotelová terasa obklopená zelení, která je především pro svůj nádherný výhled na historickou zástavbu města, zdvíhající se na skále za řekou Vltavou, ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Hotel Gold je díky svému charakteru, profesionálnímu personálu a takřka rodinné atmosféře vyhledávaným místem pro pořádání svateb a firemních či různých soukromých akcí.

Genius loci Regentského sálu a baru s původními, ručně malovanými stropy z roku 1662, dává slavnostní punc společenským večírkům, sympoziím, rautům i komornějším událostem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel GOLD

Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, telefonem a minibarem. Celková kapacita hotelu je 27 pokojů (65 lůžek).

Gastronomie - Hotel GOLD

Stylová hotelová restaurace nabízí pestrou nabídku české, ale i zahraniční kuchyně. V letních měsících je otevřena terasa s výhledem na řeku a do parku.

Okolí - Hotel GOLD

Romantickký Hotel Gold se nachází v nádherném jihočekém městě Český Krumlov, jehož historické centrum patří do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Město leží v údolí meandrujécé řeky Vltavy. V jeho historickém centru uvidíte v malebných klikatých uličkách renesanční i gotické domy. Celková atmosféra města Český Krumlov na vás jistě udělá veliký dojem.

Dostupnost - Hotel GOLD

Praha 179 km (2hodiny, 15 minut)

Brno 239 km (2 hodiny, 52 minut)

České Budějovice 27 km (31 minut)

Linz69 km (1 hodina, 11 minut)

Salzburg 202 km (2 hodiny, 19 minut)

 

Další informace

Hotelová recepce a restaurace je vybavena WIFI pokrytím. Povolení vjezdu a stání autobusu před hotelem po dobu 45 minut. Hotelové parkoviště pro osobní automobily (150CZK/noc)

Vyberte si nabídky ubytování Český Krumlov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel GOLD

Linecká 55,Český Krumlov 38101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-gold@hotel.cz

Hotel GOLD - galerie

Hotel GOLD - Hodnocení

14x
0x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Ivana Žáková

  Nepříjemně nás překvapilo, že je pokoj v přízemí, s výhledem do dvora

 • Eva Žípková

  Absolutní spokojenost, dražší ceny, ale kvalita plně odpovídá. Milý personál a výborné parkování, což není v Krumlově běžné.

 • Anonym

  Parkoviště je hned u hotelu, což není v Českém Krumlově úplně standardní. V hotelu je klid a čisto, personál perfektní. Jedinou mírnou nevýhodou bylo, že po 19. hodině už nám neudělali večeři. Ale v okolí hotelů je několik restaurací.

 • Jiří Drašar

  Rezervovaná večeře byla vynikající.V recepci velmi vstřícná obsluha. Ocenili jsme možnost parkování přímo u hotelu.

 • Vaclava Zemp

  Sehr angeneme Lage und günstiges Ausgangspunkt um die zauberhafte Stadt zu entdecken.Ruhig,gepflegt, vornehm, gute Bedienung im Hotel.Alles O.K.