Hotel Švamberský dům ubytování Český Krumlov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Švamberský dům

Fotografie uživatelů (10)

Hotel Švamberský dům Hotel Švamberský dům Hotel Švamberský dům zobrazit všechny fotografie

Hotel Švamberský dům

Soukenická 35, 38101 Český Krumlov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Švamberský dům ***

Restaurace - hotel Švamberský dům je citlivě zrekonstruovaný stylový podnik, který je již více než 5 let vyhledávaným cílem návštěvníků Českého Krumlova pro stylové ubytování a vynikající kuchyni.
Švamberský dům se nachází v těsné blízkosti hlavního českokrumlovského náměstí, v jednom z nejstarších dochovaných domů s gotickými rysy a středověkými freskami na fasádě.

Dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím se nacházejí v 1. patře hotelu. Na některých pokojích je možná přistýlka (za příplatek).
Chloubou našeho hotelu Švamberský dům jsou dva půdní apartmány. Velkoryse řešené prostory Vás uchvátí původními dochovanými středověkými krovy. Ubytování v našem apartmánu je tou správnou volbou, pokud chcete něco opravdu speciálního.

Parkování je v případě potřeby zajištěno za příplatek na nedalekém hlídaném parkovišti vzdáleném 10 min chůze za 200,- kč/noc.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Švamberský dům

Atypické, citlivě zrekonstruované pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou a sociálním zařízením, některé nabízejí výhled na krumlovský zámek. Každý pokoj je unikátní.

Gastronomie - Hotel Švamberský dům

Po Vašich toulkách Českým Krumlovem přijměte, prosím, pozvání do naší útulné stylové restaurace. Můžete si vybrat posezení u krbu s otevřeným ohněm, či v místnosti s nekuřáckými boxy, v podzemním vinném sklípku, nebo na slunné letní terásce.

Dostupnost - Hotel Švamberský dům

S Vaším vozem můžete vjet do centra města (ubytovaní hosté mají vyjímku na jinak platný zákaz vjezdu automobilů) a dočasně zaparkovat poblíž hotelu a vynosit si zavazadla. Při ubytování dostanete mapku s instrukcemi, jak se dostat na nedaleké hlídané parkoviště (v areálu pivovaru Eggenberg).

Další informace

Internet je pro hosty k dispozici zdarma.

Pes pouze po domluvě.

Máte-li zájem o další ubytování Český Krumlov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Švamberský dům

Soukenická 35,Český Krumlov 38101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-svambersky-dum@hotel.cz

Hotel Švamberský dům - galerie

Hotel Švamberský dům - Hodnocení

14x
4x
1x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 87%

  • Zuzana Kubovcová

    Útulný hotel, milý pesonál, bezvadná pozice.

  • Franz Palank

    Ein nettes kleines Hotel mit gutem Restaurant. Personal sehr freundlich und bemüht. Zimmer groß und ansprechend eingerichtet, Naßraum durch Vorraum getrennt. Services bis hin zur Organisation des bewachten Parkplatz tadellos. Sehr gute Zensuren auch für die Küche. Insgesamt sehr zu empfehlen, wir kommen gerne iweder!

  • Anonym

    Velká pochvala.Personál nám vyšel absolutně ve veškerých požadavcích ochotně vstříc.Děkujeme a do zajista se k Vám v budoucnosti rádi vrátíme.