HOTEL ZLATÝ ANDĚL **** ubytování Český Krumlov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > HOTEL ZLATÝ ANDĚL ****

Fotografie uživatelů (16)

HOTEL ZLATÝ ANDĚL **** HOTEL ZLATÝ ANDĚL **** HOTEL ZLATÝ ANDĚL **** zobrazit všechny fotografie

HOTEL ZLATÝ ANDĚL ****

nám. Svornosti 11, 38101 Český Krumlov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotelzlatyandel@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL ZLATÝ ANDĚL **** ****

Tři propojené, původně gotické domy, od roku 1991 v péči současného majitele Martina Mendlika z Horního Rakouska, který je i přestavěl a zmodernizoval, vypovídají i dnes hostům o životním stylu středověku, aniž by museli slevit z požadovaného komfortu.

S 27 komfortními pokoji a 12 apartmány, celkem 87 lůžky, poskytuje hotel také větším skupinám dostatek pohodlí.

Semináře a školení v našich moderně vybavených zasedacích místnostech pro 170 osob, situovaných v tiché části hotelu s výhledem na historické náměstí.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL ZLATÝ ANDĚL ****

Všechny pokoje s mezinárodním standartem jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana), WC, satelitním TV, minibarem, telefonem.

Gastronomie - HOTEL ZLATÝ ANDĚL ****

Restaurace Don Julius překvapí své hosty nejen českými a mezinárodními specialitami, ale i příjemnou a nenucenou atmosférou.

Servírujeme kávu ve vídeňském stylu s denně čerstvými domácími zákusky a deserty, jako jsou lívance, povidlové taštičky a staročeské koblihy.

Dostupnost - HOTEL ZLATÝ ANDĚL ****

Zastávka: 800 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 5 m Vlakové nádraží: 3000 m

Další informace

Autem mohou hoteloví klienti přijet přímo k hotelu, aby si vyložili svá zavazadla. Na recepci obdrží povolenku k vjezdu do centra města. Při možné kontrole při vjezdu do pěší zóny se odvolejte na svou reservaci v Hotelu Zlatý Anděl. Naši hosté mohou využít jak hotelových garáží tak nehlídaných míst ke stání (300,- CZK či 150,- CZK vč. povolení k vjezdu do pěší zóny). Vzdálenost od parkoviště 1 min.V případě obsazenosti garáží je možné vozidla zaparkovat na externím hlídaném parkovišti v areálu pivovaru Eggenberg / vzdálenost cca.10 min./ 300,- CZK.

Ubytování Český Krumlov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HOTEL ZLATÝ ANDĚL ****

nám. Svornosti 11,Český Krumlov 38101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotelzlatyandel@hotel.cz

HOTEL ZLATÝ ANDĚL **** - galerie

HOTEL ZLATÝ ANDĚL **** - Hodnocení

8x
1x
0x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 89%

  • Petr Strejc

    S ubytováním, s personálem a kuchyní restaurace jsem byl velice spokojen. Personál hotelu i restaurace byl ochotný a příjemný. Hotelová snídaně byla bohatá a myslím si, že uspokojí požadavky každého. Neobvyklý večer je možno prožít v cocktailbaru nebo muzik baru.

  • Patricia Zimmermann

    Sauberes Zimmer, netter Empfang bei Reception. Der Parkplatz etwas weiter vom Hotel in einem Hof gelegen. Allerdings wurden wir mit einem Shuttleservice zum Auto und später zum Parkplatz gebracht. Ebenso am Abreisetag. Sehr enttäuschend war die Auswahl am Frühstücksbuffet. Eine einzige Gebäcksorte, lieblos angerichtete Wurst, Käse. Drei Marmeladen und die gekochten Eier waren hart und kalt. Das Frühstück entsprach auf keinem Fall einem 4-Sterne-Hotel.

  • Anonym

    S ubytovanim jsme byli velmi spokojeni