Apartmány Hecht ubytování Horní Planá

Fotografie uživatelů (11)

Apartmány Hecht Apartmány Hecht Apartmány Hecht zobrazit všechny fotografie

Apartmány Hecht

Volarská 212, 38226 Horní Planá

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Apartmány Hecht ***

Ubytování na okraji městečka Horní Planá na břehu jezera Lipno na úpatí Šumavy, nedaleko rakoskému lyžařskému středisku skiareál Hochficht. Terasa nabízí překrásný výhled na jezero.

Letní sezóna je vhodná na relaxaci, koupání na písečné pláži s vlastním molem, turistiku, cyklistiku, in-line brusle. Lipenská přehradní nádrž patří mezi nejoblíbenější pro windsurfing či jachting v Česku. Máme vlastní půjčovnu lodí a bohaté zázemí pro rybáře, vždyť Lipno je vyhlášeným rybářským revírem. Do šumavské přírody můžete vyrazit pěšky, na kole, bruslích nebo na koni. Lze tedy bez nadsázky říci, že okolí lipenského jezera, ale i celá Šumava je ideálním místem pro prožití krásné letní dovolené v Česku.

Letní dovolená

Překrásné prostředí Šumavy nabízí ideální podmínky pro letní dovolenou – koupání, surfování, projížďky na lodičkách. Lipensko je unikátní spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek.

Pro cyklistiku nabízí lipensko velice příznivé podmínky. Můžete využít stovky kilometrů cyklostezek pro jízdu na kole nebo inline bruslích. Množství značených cyklotras vás dovede k těm nejlepším pozoruhodnostem a památkám.

Zimní dovolená

V těsném sousedství Lipna se nachází rakouský Skiareál Hochficht, který zaujme i náročné lyžaře. Protože si našich hostů velmi vážíme připravili jsme pro ně lyžařské balíčky s polopenzí a dopravou do areálu Hochficht. Využijte levného ubytování a kvalitní, chutnou českou gastronomii a lyžujte ve špičkovém, rakouském areálu Hochficht. V naší nabídce naleznete lyžařské balíčky pro Skiareal Lipno - Kramolín či můžete využít areál Sternstein. Skiareál Lipno (Kramolín) je kompletně uměle zasněžován a tak si tu zejména rodiny s dětmi zalyžují i v případě nedostatku přírodního sněhu od prosince do března. Při zamrznutí lipenského jezera můžete využít nejdelší bruslařskou dráhu v Evropě. Bruslení na Lipně je bruslení po přehradní nádrži Lipno – upravované dráze dlouhé cca 12 kilometrů a široké cca 4-6 metrů.

Zaslat poptávku

Pokoje - Apartmány Hecht

Každý apartmánů obsahuje následující vybavení: 
Kuchyňka - v patře je umístěna před vstupem, dole vchod z pokoje
Sprchový kout
Záchod
Televize
Bezplatné připojení WiFi k internetu

Okolí - Apartmány Hecht

Šumava se za posledních několik let opět vrátila na přední příčky TOP destinací České republiky. Na letní dovolenou sem každoročně míří tisíce turistů, a to nejen z tuzemska. Rok od roku je nádrž stále oblíbenější i mezi evropskými turisty, především z Německa a Rakouska. Letní měsíce jsou zde především ve znamení sportu, avšak milovníci wellness a relaxace si také přijdou na své.

Dostupnost - Apartmány Hecht

Autem - z Horní Plané směr Volary; cca 150 metrů za čerpací stanicí odbočka doleva; po 100 metrech dorazíte k nám dorazíte
Vlakem, autobusem - objekt se nachází necelý kilometr od železniční stanice Horní Planá přímo na břehu Lipna

Vyberte si nabídky ubytování Horní Planá. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Apartmány Hecht

Volarská 212,Horní Planá 38226

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: apartmany-hecht@hotel.cz

Apartmány Hecht - galerie

Apartmány Hecht - Hodnocení

0x
1x
0x
0x
0x