Penzion Herbertov ubytování Vyšší Brod

Fotografie uživatelů (1)

zobrazit všechny fotografie

Penzion Herbertov

Herbertov 15, 38273 Vyšší Brod

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-herbertov@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Herbertov ***+

Celoročně provozovaný penzion Herbertov nabízí ubytování v jižních Čechách v blízkosti městečka Vyšší Brod, u břehu řeky Vltavy, ve vzdálenosti cca 10 km od Lipenského jezera.

Penzion Herbertov disponuje ubytováním ve dvou a třílůžkových pokojích, a čtyřlůžkových a pětilůžkových apartmánech vhodných pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC. V každém podlaží penzionu je k dispozici malá kuchyňka vybavená lednicí, vařičem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. K dispozici je společenská místnost – herna s televizorem. Pro firemní akceje areál vybaven přednáškovým sálem pro 40 osob. Velmi oblíbené mezi našimi hosty je ubytování v samostatných chatkách, které je možné využívat mimo nejchladnější období roku. Všechny chatky mají dvě ložnice až pro 5 osob, a jsou ve dvou kategoriích. Vyšší kategorie disponuje samostatným WC a umyvadlem s tekoucí studenou vodou a topením elektrickými přímotopy, ve všech je lednice a vařič. V hlavní budově je pro hosty k dispozici umývárna, sprchy a WC.

Areál penzionu Herbertov je vybaven kurty pro tenis, volejbal, basketbal apod. Pro zabavení nejmenších dětí máme pískoviště a různé atrakce. Pro milovníky grilování je k dispozici ohniště. Celý areál je uzavřený uprostřed přírody, čímž zajišťuje ideální podmínky pro trávení klidné dovolené. Parkování vozidel hostů je bezplatné na vlastním parkovišti. Samozřejmostí je vysokorychlostní Wi-Fi připojení.

Penzion se nachází v ideální lokalitě pro trávení aktivní dovolené ve všech ročních obdobích v blízkosti lipenského jezera. V okolí se nalézá mnoho historických a technických památek (např.klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk, Český Krumlov). Nedaleká Lipenská přehrada nabízí velké množství různých zajímavých zážitků a atrakcí.

V zimních měsících lze využít služeb nedalekých lyžařských areálů buď na Lipně, nebo v rakouském středisku Sternstein. Oba areály jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Po lyžování lze navštívit aquaparky (Lipno, Frymburk). Po zamrznutí vodní hladiny lipenského jezera je možné bruslení na nejdelší udržované přírodní bruslařské dráze v ČR.

Výhodou našeho penzionu Herbertov je jeho umístění v klidné lokalitě, s okolní různorodou nabídkou sportovních rekreačních aktivit a příznivé ceny.

Celková kapacita areálu je 100 lůžek, z toho 55 lůžek v hlavní budově a 45 lůžek v chatičkách.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Penzion Herbertov

Našim hostům nabízíme stravování formou snídaně, polopenze či plné penze dle vlastního výběru, ve večerních hodinách lze navštívit bar.

Dostupnost - Penzion Herbertov

Primo u Penzionu naleznete autobusovou zastavku a zeleznicni stanici

Máte-li zájem o další ubytování Vyšší Brod, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Herbertov

Herbertov 15,Vyšší Brod 38273

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-herbertov@hotel.cz

Penzion Herbertov - galerie

Penzion Herbertov - Hodnocení

8x
6x
0x
0x
0xDárkové poukazy Spa.cz