Penzion Mníšek ubytování Stříbřec

Fotografie uživatelů (9)

Penzion Mníšek Penzion Mníšek Penzion Mníšek zobrazit všechny fotografie

Penzion Mníšek

Mníšek 25, 37901 Stříbřec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Mníšek

Jsme rozvíjející se ubytovací zařízení na okraji malé vesničky Mníšek, která leží v mírně zvlněném terénu malebné Chlumské pahorkatiny na okraji CHKO Třeboňsko.
Dům a jeho okolí se snažíme budovat v souladu s rázem obce a okolní přírodou. Jedná se o selské stavení z 18. století. Za domem se nachází prostorný ovocný sad se třemi včelstvy a je odsud krásný výhled do krajiny.

Součástí našeho života zde je pravidelný kontakt s přírodou. Našimi společníky jsou stromy, louky, lesy, rybníky a dubové hráze, dlouhé procházky a čerstvý vzduch. Čas se učíme vnímat spíše podle polohy slunce, fáze měsíce a  zrání zeleniny, květin a bylinek v zahradě. Fascinuje nás řád, jakým to všechno funguje a snažíme se tomu pouze přizpůsobit a být nápomocni. Jsou nám proto blízké přírodní a permakulturní zahrady a postupně je vytváříme i u nás.

V produkci zeleniny, ovoce a bylin se snažíme být soběstační a také podporujeme různé farmáře a soukromé zemědělce v okolí. Preferujeme domácí přípravu jídla podle starých osvědčených receptur a po domluvě i pro naše hosty.
 
Rádi bychom, abyste u nás našli alespoň na chvíli útočiště pro odpočinek nebo meditaci. 

Za zvýhodněných podmínek lze objednat také celý objekt, který má celkem kapacitu 9+2.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Mníšek

Nabízíme vám ubytování ve dvou samostatných stylově zařízených apartmánech.

Apartmán v přízemí (50 m2) má samostatné WC se sprchovým koutem. Prostorná a světlá kuchyň je vybavená krbovými kamny, jednoduchou kuchyňskou linkou s nádobím, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem a chladničkou. Součástí apartmánu jsou dva malé pokojíky. Jeden má manželskou postel a slouží jako ložnice, v druhém jsou palandy a je koncipovaný jako dětský pokoj.

Apartmán v podkroví(50 m2) je mezonetového typu. Má samostatné WC s vanou. V prostorné místnosti je kuchyňský kout s jednoduchou kuchyňskou linkou vybavenou nádobím, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem a chladničkou. V této samé místnosti je manželská postel a další tři lůžka ve zvýšeném patře.

Další informace: k dispozici máme dětskou postýlku terasa a vstupní chodba je pro oba apartmány stejná  každý apartmán je pro 4 osoby s možností jedné přistýlky v ovocném sadu je ohniště úschovna kol a lyží ve stodole parkoviště před domem  

Máte-li zájem o další ubytování Stříbřec, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Mníšek

Mníšek 25,Stříbřec 37901

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-mnisek@hotel.cz

Penzion Mníšek - galerie

Penzion Mníšek - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x