Hotel Bílý Koníček ubytování Třeboň

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Bílý Koníček

Fotografie uživatelů (6)

Hotel Bílý Koníček Hotel Bílý Koníček Hotel Bílý Koníček zobrazit všechny fotografie

Hotel Bílý Koníček

Masarykovo náměstí 97, 37901 Třeboň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Bílý Koníček ***

Jedna z nejstarších budov města Třeboně, hotel Bílý koníček, sídlí v dolní polovině Masarykova náměstí. Renesanční stavba je oblíbená destinace pro svoji typickou vnější architekturu, zejména ochozy s fortifikačními prvky, s mnoha klíčovými střílnami. Hotel Bílý koníček, dříve "Hotel U Koníčka" byl původně vystavěn jako lovecký zámek rodu Rožmberků, kolem roku 1544.

Pro ubytované hosty je připraveno parkování  za poplatek 100 Kč/den na našem parkovišti ve dvoře (nutná je telefonická rezervace s časovým předstihem), cena za ubytování zahrnuje snídani formou švédských stolů, na kterých najdete vše pro příjemné a chutné probuzení. Jako bonus pro naše zákazníky nabízíme prodej voucherů na jednu návštěvu ve wellness a aquaparku lázní Aurora s výraznými slevami.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Bílý Koníček

Uvnitř tohoto objektu najdete recepci, která je otevřena denně od 8 do 17 hodin, můžete ochutnat mnoho tradičních i moderních specialit české kuchyně na naší restauraci, která nabízí příjemné posezení pro 50 lidí, nekuřácký salonek pro 20 lidí, bohatě zásoben je i hotelový bar.

Ubytování Třeboň – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Bílý Koníček

Masarykovo náměstí 97,Třeboň 37901

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-bily-konicek@hotel.cz

Hotel Bílý Koníček - galerie

Hotel Bílý Koníček - Hodnocení

11x
6x
1x
0x
0x