Hotel Svět Třeboň ubytování Třeboň

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Svět Třeboň

Fotografie uživatelů (21)

Hotel Svět Třeboň Hotel Svět Třeboň Hotel Svět Třeboň zobrazit všechny fotografie

Hotel Svět Třeboň

U Světa 750, 37901 Třeboň

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-bohemia-regent@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Svět Třeboň ***

Poloha tříhvězdičkového hotelové komplexu Svět a Regenta jeho vybavení a služby jej předurčuje jak k individuálním tak ke skupinovým rekreacím, relaxačním, wellness a léčebným pobytům, ale také pracovním jednáním, seminářům a soustředěním s využitím bohaté nabídky doplňkových služeb. Našim hostům je v komplexu hotelů k dispozici celkem 200 lůžek v jedno a dvoulůžkových komfortně vybavených pokojích a apartmánech, k dispozici jsou též 2 bezbariérové pokoje. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV , telefonem, a přístupem na internet (v hotelu Svět). Dále u nás najdete restauraci Rybářská Bašta s výbornou kuchyní, denní bar, konferenční sál a tři salonky. V Třeboni si celoročně užijete hlavně sport, odpočinek a relax. V přilehlých lázních si můžete dopřát slatinné koupele a zábaly, Aquapark, vodoléčebné procedury, masáže a další. Kvalita okolního prostředí Vám dojmy z pobytu u nás ještě znásobí. Příznivé klima, aktivní pohyb, kulisa městské památkové rezervace, zámku a pobyt v přírodě Chráněné krajinné oblasti Vám pomůže navodit harmonii těla i ducha.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Svět Třeboň

HOTEL Svět disponuje dvěma jednolůžkovými pokoji, 30-ti dvoulůžkovými pokoji a šesti apartmá a dvěma bezbariérovými pokoji v celkové kapacitě 86 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou, přístupem na internet, telefonem, TV. HOTEL REGENT nabízí ubytování ve 45 dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 90 lůžek. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou, telefon a TV. Hotel Regent je bez Wifi připojení.

Gastronomie - Hotel Svět Třeboň

Hotelová restaurace Rybářská Bašta s kapacitou 70 míst nabízí velký výběr z jídel české i mezinárodní kuchyně a široký výběr kvalitních vín. Ochotný a profesionální personál pro Vás rád připraví k firemním nebo společenským účelům vše od nejmodernějších gastronomických trendů až po hostiny, rauty, grilování, bankety, svatby atd. V letních měsících nabízíme příjemné posezení na hotelové terase, kde si můžete vybrat ze široké nabídky grilovaných pokrmů, zeleninových salátů, míchaných nápojů a zmrzlinových pohárů. Pro Vaše ratolesti je připraven dětský koutek a venkovní hřiště.

Okolí - Hotel Svět Třeboň

Stará Třeboň – historický střed města je unikátem, neboť jako jedno z mála českých historických měst je přístupné z okolí výhradně bránou nebo brankou.
Náměstí v Třeboni – obklopené měšťanskými domy s renesančními a barokními štíty. Uprostřed náměstí se nachází renesanční kamenná kašna, v její blízkosti pak cenný barokní mariánský sloup.
Třeboňský zámek – je jedním z největších zámeckých komplexů v České republice. Na jeho místě původně stál panský dvorec, změněný na tvrz a později kamenný hrádek, zmiňovaný roku 1374. Zámek je obklopen nádherným parkem a hradbami.
Hrobka Schwarzenbergů - je jednou z architektonicky nejpozoruhodnějších památkových staveb jižních Čech. Nachází se v parku při jihovýchodní straně rybníka Svět. Byla postavena v druhé polovině 19. Století v novogotickém stylu. V hrobce je pohřbeno nebo připomínáno 27 příslušníků schwarzenberského rodu. Jednou ze zvláštností je, že vlastní hrobka se nachází pod úrovní terénu i hladiny rybníka Svět.
Divadlo Josefa Kajetána Tyla – bylo vybudováno v roce 1832 v prostorách někdejší sladovny městského pivovaru. V hledišti je zavěšen dřevěný zlacený lustr. Malířská výzdoba stropu a stěny nad jevištěm jsou dílem malíře V. Skály.
Děkanský kostel Panny Marie Královny a sv. Jiljí – a bývalý augustiniánský klášter se nachází v blízkosti hlavního náměstí. Zvláštností kostela je dvoulodí, které zde bylo provedeno poprvé v českých zemích. Z doby kolem roku 1400 pochází i opuková socha Madony s děckem, která se jediná dodnes nachází v kostele.
Třeboňský pivovar – vaření piva je v Třeboni tradicí, sahající do roku 1379. Nynější pivovar vznikl přestavbou z původní rožmberské zbrojnice na panský schwarzenberský pivovar počátkem 18.stol.
Expozice Třeboňsko – krajina a lidé – poutavou formou přibližuje všechny důležité atributy Třeboňska. Je kombinací trojrozměrných dioramat a historických figurín, včetně plošných exponátů – map, fotografií a kreseb.

Další informace

Masérské služby:relaxační masáže ,aromamasáže,rašelinové zábaly,lávové kameny a novinka těhotenské masáže.

Máte-li zájem o další ubytování Třeboň, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Svět Třeboň

U Světa 750,Třeboň 37901

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-bohemia-regent@hotel.cz

Hotel Svět Třeboň - galerie

Hotel Svět Třeboň - Hodnocení

41x
11x
0x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 93%

 • Jan Seitl

  V tomto hotelu se používají postele typu ("válenda" 60 léta) tvrdá madrace. V našem pokoji i značně vymáčknutá a vrzající.Starší člověk se moc nevyspí. Hotelový personál je velmi příjemný a vstřícný, ale 8 hodin na lůžku vše pokazí.

 • Zoltan Halasz

  Boli sme velmi spokojni s ubytovanim, s pesonálom, budeme odporucat znamim.

 • Jindřich Melcher

  Příjemně uspořádaný a vybavený hotel v pěkném a klidném prostředí v blízkosti areálu lázní Aurora s bezproblémovým parkováním a "wifi" komunikací.

 • Jiří Hytych

  Velice oceňujeme vstřícnost směrem k cyklistům. Velice oceňujeme prostorné parkoviště.

 • Josef Pechač

  Spolehlivý partner, plně doporučuji. Mladý personál na úrovni odpovídající zařazení hotelu. Pokoje zaručují pohodlí a klid. Děkuji, určitě se znovu uvidíme.

 • Miloslav Fišer

  Velmi přívětivý, milý a ochotný personál.

 • Renata Dobešová

  perfektní služby, ochotný personál/hlavně recepční/ - není co vytknout. byli jsme moc spokojeni