Hotel Buly ubytování Písek

Fotografie uživatelů (17)

Hotel Buly Hotel Buly Hotel Buly zobrazit všechny fotografie

Hotel Buly

U Výstaviště 371, 39701 Písek

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-buly@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Buly **

Hotel Buly je umístěn v klidné části města, ale přitom nedaleko historického centra (cca 300m), v objektu zimního stadionu. V bezprostřední blízkosti hotelu je tenisový a fotbalový areál, bowling, krytý i venkovní plavecký bazén, koupaliště a desítky kilometrů atraktivních cyklostezek..

Nabízíme Vám k dispozici až 147 lůžek. Třílůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastní sprchou a sociálním zařízením, vybavené televizorem.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Buly

Stravování je možné domluvit v nedaleké restauraci Na Ostrově nebo v přilehlé restauraci Regina formou polopenze i plné penze. Jistě neodoláte tamní kuchyni za příznivé ceny.

Další informace

SPORTOVNÍ VYŽITÍ

V blízkosti hotelu Buly je mnoho sportovních atrakcí. V bezprostřední blízkosti se nachází tenisové kurty a zimní stadion. O pár metrů dál je umístěno Sport Centrum, kde máte možnost zahrát si badminton, tenis, bowling, squash nebo toeba kuleeník. Dále je v blízkosti např. fotbalový areál nebo plavecký stadion.

Hokej - 50m
Tenis - 50m
Plavecký stadion - 200 m
Fotbalový stadion - 200 m
Sport Centrum - 100 m

Ubytování Písek – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Buly

U Výstaviště 371,Písek 39701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-buly@hotel.cz

Hotel Buly - galerie

Hotel Buly - Hodnocení

1x
0x
2x
0x
0x