Hotel Chata ubytování Volary

Fotografie uživatelů (11)

Hotel Chata Hotel Chata Hotel Chata zobrazit všechny fotografie

Hotel Chata

Tolarova 524, 38451 Volary

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: chata@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Chata ***

Hotel Chata Vám může nabídnout celkem 15 dvou až sedmilůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením - WC, sprcha. K dispozici také 4lůžkový apartmán, možnost 5 přistýlek, dětská postýlka.

Součástí hotelu je společenská místnost s možností relaxace u TV/video/DVD, nebo při hraní společenských her, které Vám zde půjčí.

Dále je možné využít venkovního posezení ke grilování nebo k táboráku, pro malé děti je upraveno venkovní pískoviště, houpačky a dětský koutek.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Chata

Restaurace s kapacitou 100 osob je otevřena celoročně a nabízí chutě ze všech koutů světa. Možnosti stravování - bez stravy, plná penze, polopenze, snídaně. Na objednávku Vám uvaříme i jídla dietní a vegetariánské kuchyně.

Okolí - Hotel Chata

Volary leží 760m v nadmořské výšce. V okolí jsou lesy.

Dostupnost - Hotel Chata

Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 700 m Vlakové nádraží: 100 m

Další informace

Pro konference, semináře, školení a jiné aktivity v hotelu slouží - Salónek s kapacitou 25 míst a zasedací místnost s kapacitou až 70 míst. Vybavení CD přehrávač, FAX, květinová výzdoba, magnetofon, telefon, televizor, úschovna cenných předmětů.

Máte-li zájem o další ubytování Volary, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Chata

Tolarova 524,Volary 38451

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chata@hotel.cz

Hotel Chata - galerie

Hotel Chata - Hodnocení

5x
2x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 87%

  • Lukáš Zadina

    První dojem při pohledu z venku je nehezký...zastaralá a neupravená fasáda. Vše vylepšilo příjemné a ochotné vystupování personálu a hlavně paní domácí. Mile nás překvapila bohatá nabídka u snídaní.

  • Michal Kvak

    Velmi příjemné strávení volného času, poblíž spousta míst k navštívení, super na kola a brusle. Skvelý personál, cena je velmi nízká, kvalita byla očekávaná.