Hotel Bílá Růže ubytování Strakonice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Bílá Růže

Fotografie uživatelů (13)

Hotel Bílá Růže Hotel Bílá Růže Hotel Bílá Růže zobrazit všechny fotografie

Hotel Bílá Růže

Palackého náměstí 80, 38601 Strakonice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Bílá Růže ***

Hotel Bílá Růže se nachází v historickém centru jihočeského okresního města Strakonice. Svým zákazníkům poskytuje služby již více než sto let.
Hotel Bílá Růže nabízí ubytování v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s plným komfortem (TV + SAT, telefon, koupelna, WC, některé s balkónem, s připojením na internet ADSL) a také v nadstandardním podkrovním apartmánu o rozloze 240 m2 s terasou, whirlpoolem, kuchyní, myčkou nádobí atd. V hotelu je hostům podávána rozšířená kontinentální snídaně. Součástí hotelu je restaurace, která má kapacitu 80 hostů. Hotel Bílá Růže nabízí také možnost využití hotelových garáží, nebo využití parkoviště přímo před hotelem, které je pod dohledem kamery městské policie. Poloha hotelu v samém centru města je výhodná i z hlediska dostupnosti ostatních služeb. Hotel Bílá Růže disponuje ubytovací kapacitou pro max. 52 osob.|
Služby našeho hotelu jsou Vám k dispozici nepřetržitě – 24 hodin denně – 365 dní v roce.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Bílá Růže

Historická budova v samém centru města nabízí svým hostům příjemné plněkomfortní ubytování, a to v 1 2, 3 a 4 lůžkových pokojích a podkrovním apartmánu. Pokoje jsou dvojího typu - některé jsou s balkonem a výhledem na řeku a středověký hrad, ostatní jsou směrovány do Palackého náměstí. Celková kapacita hotelu je 52 lůžek. 1. Pokoj s halou, kompletním sociálním zázemím na pokoji, oddělené WC a koupelna se sprchovým koutem ( 2 pokoje s vanou ) a se samostatnou lůžkovou částí s barevnou TV, rádiem, digitálním satelitním přijímačem, zásuvkou s připojením k internetu ADSL, telefonem a s výhledem na náměstí - 10 pokojů pro max. 20 hostů ( z toho 2 pokoje s vanou ). 2/ Pokoj s halou, kompletním sociálním zázemím na pokoji, oddělené WC a koupelna se sprchovým koutem a samostatnou lůžkovou částí s balkonem, s výhledem na řeku Otavu a středověký hrad za 13. století, vybavený také TV, rádiem, digitálním satelitem, některé pokoje se zásuvkou s připojením k internetu ADSL a telefonem, v 9 pokojích pro 24 hostů s možností rozšíření o přistýlky. Podkrovní apartman - nadstandardně vybavený prostor pro ubytování hotelových hostů o podlahové ploše cca 240 m2 nabízí 4 ložnice pro max. 8 osob. Kompletně vybavenou kuchyni ( sporák, kuchyňská linka, lednice, myčka, mikrovlnná trouba ), dva obývací pokoje, dvě koupelny s vanou ( z toho jedna vířivá rohová ), 2 x TV + satelit, DVD přehrávač, hi-fi soupravou a také terasu s výhledem na řeku a středověký hrad.

Gastronomie - Hotel Bílá Růže

Restaurace hotelu Bílá Růže ve Strakonicích má kapacitu 80-ti míst. Máme bohatý výběr pokrmů i nápojů. Zaměřujeme se převážně na českou kuchyni, ale na stálém jídelním lístku máme pro naše hosty i pokrmy kuchyně mezinárodní. Restaurace působí stylově a poskytuje svým hostům klidné a příjemné posezení. Pořádáme veškeré slavností akce – svatby, abiturientské večírky, rodinné oslavy, promoce a jiné.

Okolí - Hotel Bílá Růže

V těsné blízkosti hotelu se nachází středověký hrad ze 13. století s muzeem s expozicí dudáctví, historie zlatonosné řeky Otavy, výroby fezů a historie motocyklů ČZ. Dalšími možnostmi využití volného času jsou návštěva kina, kulturního domu, zimního stadionu, plaveckého areálu s letním i zimním provozem, sauny. Okolí města je vhodné pro pěší i cykloturistiku. Hoslovický mlýn Středověký vodní mlýn Hoslovice je nejstarší dochovaný vodní mlýn v Čechách nedaleko od Strakonic. Areál unikátního hoslovického mlýna tvoří původní mlýnice s obytnou částí, chlévy s kolnou a stodola. Patří k němu také rybníček s náhonem, sad a louky.

Máte-li zájem o další ubytování Strakonice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Bílá Růže

Palackého náměstí 80,Strakonice 38601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ruze-strakonice@hotel.cz

Hotel Bílá Růže - galerie

Hotel Bílá Růže - Hodnocení

34x
10x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

 • Tomáš Prošek

  Hotel je čistý, personál dělá maximum možného. Budova má podle mě nešťastnou vnitřní dispozici. Snídaně OK. Ve Strakonicích moc možností není, tento hotel je v pohodě.

 • Jaroslava Provazníková

  Stoprocentní spokojenost-mohu jen doporučit.

 • Damaris

  Milý a vstřícný personál, výborné snídaně.

 • Z + L Kaufmannovi

  Ubytováni jsme byli v apartmánu. Měli jsme k dispozici krásné, velké prostory s nadstandartním vybavením. Vyhlídka na hrad a řeku byla prostě nádherná. Personál byl vstřícný a velmi příjemný, týdenní pobyt byl pro nás opravdovou oddychovou dovolenou. Poměr cena/kvalita byl velmi příznivý v náš prospěch. A tak ještě jednou panu řediteli ing. Soukupovi děkuji.

 • Anonym

  S ubytováním jsme vždy byli spokojeni, do hotelu se každoročně vracíme. V restauraci se dobře vaří, obsluha je vždy příjemná.

 • Jaroslava Šrámková

  Všechno podstatné O.K., milá slečna v recepci, snídaně jak pro otesánka. Rádi se vracíme.

 • Alena Grospičová

  Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď na rezervaci našeho ubytování.

 • Renata Preisingerová

  Ubytování bylo velice příjemné. Personál vstřícný.

 • Anonym

  O.K.