Penzion Příběnice ubytování Malšice

Fotografie uživatelů (16)

Penzion Příběnice Penzion Příběnice Penzion Příběnice zobrazit všechny fotografie

Penzion Příběnice

Malšice 138, 39175 Malšice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Příběnice

V malebném zákoutí jižních Čech, v historicky proslulé oblasti, v meandru řeky Lužnice, Vás vítá Penzion Příběnice klidem romantického okolí, okouzlující přírodou, přátelským prostředím a pohostinností své restaurace. Prožitek z opravdu příjemně strávených dní odpočinku si můžete znásobit tím, že se budete podle chuti věnovat sportu: PLAVÁNÍ, TENISU, VOLEJBALU, RYBOLOVU, náročnější klienti i MYSLIVOSTI anebo můžete jen počítat oblaka a těšit se na večeři.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Příběnice

V penzionu je pro Vás připraveno více než 50 lůžek v jedno- až třílůžkových pokojích a v osmi dvoupokojových apartmánech včetně jednoho s kuchyňkou. Samozřejmostí je nabídka stravovacích služeb po celý den dle Vašeho výběru.

Chuť ke koupání povzbudí křišťálově čistá voda ve vlastním bazénu. Ani houbaři určitě nevyjdou v místních lesích naprázdno. Uzavřené společnosti si mohou po dohodě se správou penzionu připravit svůj "táborák".

Při objednávce v dostatečném předstihu Vám rádi poskytneme ideální prostředí a klid pro pracovní porady, semináře, eventuálně i pro vzdělávací kurzy. Výukové prostory jsou Vám k dispozici.

Gastronomie - Penzion Příběnice

K dispozici je nově zrekonstruovaná restaurace.

Máte-li zájem o další ubytování Malšice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Příběnice

Malšice 138,Malšice 39175

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Příběnice - galerie

Penzion Příběnice - Hodnocení

1x
4x
0x
0x
0x