Penzion - Restaurace Na Mýtě ubytování Sezimovo Ústí

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion - Restaurace Na Mýtě

Fotografie uživatelů (27)

Penzion - Restaurace Na Mýtě Penzion - Restaurace Na Mýtě Penzion - Restaurace Na Mýtě zobrazit všechny fotografie

Penzion - Restaurace Na Mýtě

Na Mýtě 123, 39101 Sezimovo Ústí

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: restaurace-a-penzion-na-myte@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion - Restaurace Na Mýtě ***

Penzion a Restaurace Na Mýtě se nachází na okraji malého městečka Sezimovo Ústí, vzdáleného od Tábora pouhé 2km. Nabízíme Vám ubytování v nadstandartně zařízených  jedno, dvou a tří lůžkových pokojích.

Pokud se chystáte navštívit historické město Tábor na řece Lužnici, připomenout si jeho husitskou minulost a objevovat kouzlo jeho labyrintu uliček a malebných zákoutí, nebo jste se rozhodli navštívit Benešovu vilu či zříceninu gotického hradu Kozí Hrádek, nezapomeňte navštívit i náš rodinný penzion Na Mýtě.

Samozřejmostí našeho penzionu je také bezplatné uzamykatelné parkoviště a úschovna kol.

Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší a v blízkosti venkovní terasy, která je součástí restaurace, jsme vybudovali dětské hřiště s aktivitami pro nejmenší jako jsou houpačka, skluzavka a nebo pískoviště.

Po příjemně stráveném dni procházkami po kulturních památkách nebo sportovních aktivitách, Vás rádi přivítáme v naší restauraci s venkovní terasou, kde Vám nabízíme příjemné posezení a relaxaci při výběru z bohaté nabídky Naší kuchyně a nebo jen tak při posezení u skleničky dobrého vína či sklenice českého piva.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion - Restaurace Na Mýtě

Ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem a internetovým připojením. Pokoje mají výhled do rozlehlé udržované zahrady s vlastním jezírkem.

Gastronomie - Penzion - Restaurace Na Mýtě

Našim hostům nabízíme příjemné posezení v nekuřácké restauraci se salonkem pro 10 osob o celkové kapacitě 50 míst. V letních měsících je k dispozici venkovní zastřešená terasa s výhledem do rozlehlé zahrady s vlastním jezírkem. Naleznete zde vynikající domácí kuchyni, v době obědů i klasická česká  hotová jídla.

Okolí - Penzion - Restaurace Na Mýtě

Nedaleko penzionu se nachází Benešova vila, řeka Lužnice, Kozí Hrádek na kterém kázal Mistr Jan Hus v letech 1413 - 1414.
Na tomto místě také dokončil  svou významnou „Postilu“ a sepsal např. traktát "O svatokupectví", "O církvi" nebo spis "O šesti bludiech".
Sezimovo Ústí takřka sousedí s městem Tábor, které se vyznačuje husitskou minulostí a tradicí. S Táborem jsou spřaženy velké osobnosti, jako je např. Jan Žižka z Trocnova .
V Táboře můžete navštívít Husitské muzeum, katakomby, hrad Kotnov , Muzeum čokolády a jiné kulturní památky.
K Táboru také samozřejmě patří nejstarší údolní přehrada v Čechách Jordán a poutní místo Klokoty s kostelem Nanebevzetí Panny Marie.

Máte-li zájem o další ubytování Sezimovo Ústí, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion - Restaurace Na Mýtě

Na Mýtě 123,Sezimovo Ústí 39101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: restaurace-a-penzion-na-myte@hotel.cz

Penzion - Restaurace Na Mýtě - galerie

Penzion - Restaurace Na Mýtě - Hodnocení

5x
0x
0x
0x
0x