Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn ubytování Boskovice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn

Fotografie uživatelů (16)

Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn zobrazit všechny fotografie

Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn

Dukelská 77, 68001 Boskovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn ***

Hotel Moravia - Lasákův mlýn se nachází v budově původního vodního mlýna z roku 1888. V roce 1994 prošel celkovou rekonstrukcí a dnes nabízí stylové ubytování v okouzlující krajině.
Areál se skládá ze tří samostatných budov. Najdete v nich pohodlné ubytování vhodné ke krátkodobým i dlouhodobým pobytům, jak pro obchodníky tak i turisty. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, podle náročnosti hostů. Pro rodiny s dětmi má hotel k dispozici rodinné pokoje.

Součástí hotelu je stylová restaurace, letní terasa, zimní ratanová zahrada s kulečníkovým stolem a příjemným posezením. Pro hosty je k dispozici vlastní parkoviště, nebo možnost pronajmout si uzamykatelnou garáž. Pro firemní akce a školení je možné si pronajmout jednu ze tří školících místností.

Hotel stojí u rybníka s mlýnským kolem a možností rybolovu. V letních měsících je pro děti trampolína a dětské atrakce umístěné v areálu hotelové zahrady. Najdete zde klid k relaxaci i prostor k aktivnímu odpočinku.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn

Pohodlné stylové ubytování je rozděleno do tří kategorií:
Kategorie Standard – pohodlné pokoje s TV a vlastní koupelnou vybavenou sprchou nebo vanou.
Kategorie Komfort – pokoje se nachází na budově Apart, kde si díky dobré poloze užijete naprosté soukromí. Zde naleznete komfortní vybavení, TV.
Kategorie Standard Economy – pokoje bez TV.
Všechny útulně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení. 
Za poplatek mohou hosté využít následujících služeb: půjčovna horských kol, praní prádla, čištění oděvů a další. Bezplatné sportovní rybaření je možné v rybníku v hotelovém areálu.
Pro pořádání firemních akcí, prezentací, školení, seminářů jsou v hotelu k dispozici 3 školící sály a kapacitou 55, 26 a 14 míst.

Gastronomie - Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn

Hotelovou restauraci najdete v původní mlýnici Lasákova mlýna. Obdivovat zde můžete dochované stropy z roku 1888. Pochutnávat si budete na vyhlášených specialitách, které doplńuje široká nabídka kvalitních vín a nápojů.
Pro pořádání tanečních večerů nebo oslav dokonale poslouží hotelová Vinárna. Ve dne i v noci můžete posedět u nápoje v Lobby baru a Zimní ratanové zahradě, kde si můžete zahrát kulečník.

Okolí - Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn

Boskovice jsou místem ideální dovolené. Město samo nabízí řadu historických, kulturních i sportovních zážitků.

V blízkosti se nachází unikátní Moravský kras, řada hradů (Boskovice, Bouzov, Pernštejn) i zámků.

Rodiny s dětmi láká k návštěvě Westernové městečko, v letních měsících mohou navštívit moderní koupaliště. Brno je pohodlně dostupné autem i veřejnou dopravou.

Dostupnost - Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn

Zastávka: 50 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Centrum: 1000 m
Vlakové nádraží: 2000 m
Letiště: 50 km

Máte-li zájem o další ubytování Boskovice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn

Dukelská 77,Boskovice 68001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: moravia@hotel.cz

Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn - galerie

Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn - Hodnocení

13x
6x
4x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 81%

 • Jaroslava Nechvatalová

  S ubytováním jsme byli spokojeni, čistota, klid, přijatelná cena, určitě doporučuji.

 • Ivo Glozl

  Velmi příjemné ubytování , velmi dobrý přístup personálu , excelentní kuchyně . Byl jsem spokojen , doporučuji . Ivo Glozl.

 • Zuzana Čásarová

  Za všetko v hoteli dávam 10 bodov - zaslúžia si to. Ďakujeme.

 • Veronika Hodánková

  Ubytování odpovídající nabídce, příjemný personál, velmi příjemná obsluha v restauraci, výtečné snídaně ! Naprostá spojenost, děkuji, Hodánková

 • Ctibor Kročil

  Vzhledem k tomu, že se hotel nachází přímo u hlavní silnice, doléhá hluk silničního provozu až na pokoj. Je potom prakticky nemožné se v klidu vyspat. Z tohoto důvodu by měla být cena za ubytování výrazně nižší. Současná cena neodpovídá nabízenému komfortu.

 • Herr Knierim

  Das Hotel liegt an einer Durchgangsstrasse. Dadurch hat man den ganzen Tag und die Nacht ziemlich laute Geräusche rund ums Hotel.Die Fenster lassen sich während der Abwesenheit nicht öffnen, so war im Zimmer eine stickige Luft. Da unser Zimmer in der Nähe der Küchenabsaugung lag war um 5Uhr die Ruhe vorbei. Eine 4 Sterne-Kategorie sieht anders aus.